رادوشویچ جانشین بیرانوند می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -خبرها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد با جدایی علیرضا بیرانوند در پایان فصل؛ قرارداد جدیدی را با بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات امضا کند.

این باشگاه بوژیدار رادوشویچ را بهترین جانشین برای علیرضا بیرانوند دانسته چرا که این دروازه‌بان کروات با حضور چند ساله‌اش در پرسپولیس ارتباط خیلی خوبی هم با بازیکنان این تیم دارد.

رادوشویچ در اولین سال حضور خود در پرسپولیس توانست قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شود؛ همچنین در چند مسابقه برای پرسپولیس به میدان رفت که عملکرد مناسبی داشت و توانست چند کلین‌شیت انجام دهد.

محبوبیت او در بین هواداران پرسپولیس درحد مطلوب است و حرکات او(خوشحالی‌‌‌های پس از گل و …) حتی هنگامی‌که روی نیمکت پرسپولیس بود مورد توجه هواداران قرار گرفت بر همین اساس انصاری‌فرد به زودی قرارداد رادو را برای حداقل دو فصل دیگر تمدید خواهد کرداین در حالی است که از قرارداد رادو با پرسپولیس یک فصل دیگر هم باقی مانده است.

این در حالی است که تمدید قرارداد با رادوشویچ مورد تایید و رضایت هواداران پرسپولیس هم می‌باشد.

با توجه به جذب احتمالی استوکس و قرارداد با اوساگونا و بشار رسن تعداد خارجی‌‌‌های پرسپولیس به عدد ۴ خواهد رسید.هرچند با وضعیت نامشخص پرداخت‌‌‌های بشار رسن ادامه همکاری او با پرسپولیس در هاله ای از ابهام است اما بعید است این باشگاه بازیکن ارزشمند خود را به راحتی از دست بدهد.

چند سال اخیر در حالیکه علیرضا بیرانوند دروازه بان اصلی سرخپوشان تهرانی بوده است اما رادوشویچ هرگاه وظیفه ی حراست از دروازه پرسپولیس را داشته نمایشی قابل قبول و در بعضی مواقع فوق العاده از خود نشان داده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید