رادوشوویچ اولین خروجی پرسپولیس مدل کالدرون

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – سرمربی آرژانتینی الاصل پرسپولیس عذر آخرین بازمانده ی کراوات های پرسپولیس را خواست تا پس از خداحافظی برانکو و تیم مربیگری اش و بودیمیر بوژیدار رادوشوویچ نیز پرسپولیس را ترک کند.

گابریل کالدرون در تمرین دیروز سرخپوشان  به صراحت و روشنی عذر بوژیدار رادوشوویچ را خواست تا آخرین بازمانده ی کراوات های تیم برانکو نیز از پرسپولیس خداحافظی کند.این اولین خروجی باشگاه پرسپولیس پس از شروع بکار گابریل کالدرون آرژانتینی می باشد.

کالدرون به بوژیدار رادوشوویچ اعلام کرده در فصل جدید نیازی به حضور وی درون دروازه تیمش ندارد.

آنچه بر پیچیدگی ماجرا می افزاید قرارداد بوژیدار رادوشوویچ و پرسپولیس است که یک فصل دیگر از این قرارداد باقی مانده   و این تصمیم گابریل کالدورن به منزله لزوم فسخ با این گلر اهل کرواسی است؛ دروازه بانی که چند فصل در پرسپولیس حضور داشته و در زمان مقتضی جانشین بیرانوند بوده است و در بازیهایی که وظیفه ی سنگربانی تیمش را برعهده داشته به بهترین شکل از عهده آن برآمده است.

حالا باشگاه پرسپولیس بر سر دوراهی تسویه با این بازیکن و یا انتقالش به تیم ثالت قرار دارند.

رادوشوویچ اولین خروجی پرسپولیس مدل کالدرون

در حال حاضر پرسپولیس با حضور علیرضا بیرانوند و ابوالفضل درویش وند نیاز به جذب یک گلر دوم خواهد داشت و باید دید تصمیم باشگاه و البته گابریل کالدرون سرمربی جدید پرسپولیس در خصوص حضور رادوشوویچ  چه خواهد بود ؟

آیا دوران حضور بوژیدار رادوشوویچ در پرسپولیس پایان یافته است ؟

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید