رئیس فدراسیون گلف: رشته گلف داخل کشور مهجور و محروم مانده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رئیس فدراسیون گلف حمید عزیزی گفت: باید توجه کنیم که ما باید شناسنامه گلف را مد نظر قرار دهیم. در مقایسه با سایر رشته‌ها و فدراسیون‌ها با وجود قدمتی که گلف در کشور ما و دنیا دارد، از نظر توجهات سیستماتیک در داخل کشور مهجور و به نحوی محروم و مظلوم واقع شده است.

حمید عزیزی افزود: هیچ معیاری وجود ندارد که ما گلف را درون ترازو قرار بدهیم و مظلوم واقع نشویم. ما با هر معیار یا متری به این موضوع نگاه کنیم متوجه می‌شویم که چقدر گلف مظلوم واقع شده است.

عزیزی در پاسخ به اینکه منظورتان زیرساخت‌ها و اختصاص منابع مالی است؟ ابراز کرد: همین از نظر تامین منابع می‌گویم، هم توجه رسانه‌ای، توجه افکار عمومی‌و تامین زیرساخت‌ها و مسائل گوناگون می‌گویم.

رئیس فدراسیون گلف ادامه داد: میزان توجه به گلف نشان می‌دهد که رویدادهای بین المللی ما از یک سو و رویدادهای داخلی از سوی دیگر و همینطور میزبانی‌های مهم می‌تواند ملاک و مطرح باشد.

عزیزی با اشاره به اینکه برای قضاوت راجع به این ابعادی که گفتم در رشته گلف کم کارنامه هستیم، تصریح کرد: در این مدت به دنبال این بودیم که نقطه آسیب فدراسیون گلف کجاست؟

وی همچنین خاطرنشان کرد: تلاش کردیم با برگزاری دوره‌های داوری و مربیگری، برگزاری مسابقات در سطوح گوناگون و البته تفکیک رشته‌های مختلف زیرنظر فدراسیون گلف برنامه‌ها را پیش ببریم. اعلام کردیم هر ورزشکار می‌تواند فقط در یک رشته در مسابقات شرکت کند.

رئیس فدراسیون گلف در پایان یادآورشد: رده‌های سنی را کامل تفکیک کردیم، برای هر رده سنی تیم ملی تشکیل داده و سرمربی تیم ملی منصوب کردیم. ما در رده زیر ۱۸ و بالای ۱۸ سال برای آقایان و خانم‌ها اعزام داشتیم. تلاش می‌کنیم که در این بعد گام‌های رو به جلو برداریم که به ما کمک می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید