رئیس سابق سازمان لیگ: در سلب میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا خودمان گاف دادیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید فتاحی رئیس سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره ماجرای سلب میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا از نمایندگان ایران، گفت: فکر می‌کنم یک اشتباهی رخ داد که من قبل از آن به مسئولان سازمان هم تذکر داده بودم.

سعید فتاحی با بیان اینکه در مقطعی سازمان لیگ خبری را منتشر کرد که به علت مسائل امنیتی، پنج بازی از لیگ برتر لغو شده است، افزود: من همان زمان به ساکت، مدیر تیم‌های ملی و کشوری فرد، دبیر سازمان لیگ فوتبال گفتم که تیم‌های عربی از این موضوع در AFC علیه ما استفاده می‌کنند.

فتاحی تصریح کرد: خودمان خبری را منتشر می‌کنیم که امنیت وجود ندارد و مسابقه برگزار نمی‌کنیم، قطعا کشورهای عربی سوءاستفاده می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: همان زمان عربستان، بحرین و امارات این مسئله را مطرح کردند که وقتی ایران نمی‌تواند امنیت خودش را تامین کند، چطور در لیگ قهرمانان آسیا امنیت تیم مهمان را تامین خواهد کرد.

فتاحی با اشاره به اینکه تیم‌‌‌های ایرانی در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا هم میزبان نخواهند بود، ادامه داد: مگر می‌شود کشوری در یک دور کامل از مسابقات میزبان باشد؟ این موضوع که به نفع ما شده و در واقع کشورهای منطقه ضرر کردند.

رئیس سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ یادآور شد: از طرفی برگزاری هر سه بازی دور برگشت لیگ قهرمانان به میزبانی ایران هم با مشکلات زیادی به علت کمبود امکانات همراه است.

لامز به ذکر است،سعید فتاحی در خصوص حواشی پیرامون بازی فولاد و پرسپولیس که بهمن سال ۹۷ در اهواز برگزار شد، از نقش دو گروهک تروریستی پرده برداشت.

فتاحی مدیر سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ پس از مدتی سکوت، در برنامه فوتبال برتر ناگفته‌های جالبی را به زبان آورد که بخشی از آن به بازی جنجالی فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر برمی‌گشت که به دلیل قطع ناگهانی برق با تأخیر آغاز و در نهایت با شکست ۲ بر یک شاگردان برانکو به جنجال کشیده شد.

رئیس سابق سازمان لیگ پس از نزدیک به یک سال و دو ماه از آن بازی، در خصوص حواشی پیرامون آن گفت: بعضی پشت‌پرده‌ها بسیاری اوقات باعث سوءتفاهم‌هایی می‌شود؛ مثلا در آن بازی فصل گذشته، من را متهم کردند که فتاحی مقصر باخت پرسپولیس است؛ در حالی که فولادی‌ها به رختکن رفته و با نور موبایل گرم کرده بودند. علت قطعی برق در آن بازی هم حضور دو گروهک تروریستی بود که در نهایت ماجرا به‌خوبی کنترل و خطر رفع شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید