رئال مادرید و پیروزی دیگر در لالیگا

تیم رئال مادرید و شاگردان کارلو آنچلوتی در ادامه پیروزی‌‌‌های پیاپی اخیرشان، امشب موفق شدند با گل‌‌‌های وینیسیوس و لوکا یوویچ مقابل سوسیداد به پیروزی برسند و با 8 امتیاز اختلاف و یک بازی بیشتر نسبت به سویا، جایگاه‌شان در صدر جدول را ثبیت کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.

در دقیقه 12 بود که سوسیداد صاحب دو موقعیت پیاپی شد اما ابتدا ادر میلیتائو ضربه عدنان یانوزای را برگشت داد و سپس حضور به موقع داوید آلابا، مانع از گلزنی الکساندر ایزاک شد.

در ادامه این رئالی‌ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و برای دقایقی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه 21، این سوسیداد بود که رو یک ضدحمله صاحب موقعیت شد اما ضربه ایزاک این بار با اختلاف کمی‌از کنار دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد نوبت رئالی‌ها بود که اولین موقعیت جدی شان را روی دروازه حریف ایجاد کنند اما ضربه رودریگو از زاویه ای نه چندان مساعد را رمیرو به خوبی دفع کرد.

بازی در ادامه متعادل دنبال شد و هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند، اما موقعیت‌‌‌های چندانی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شد تا اینکه در دقیقه 44، سوسیداد باز هم روی دروازه رئال خطرساز شد اما در نهایت ضربه اویارسابال راهی به چهارچوب رئال مادرید پیدا نکرد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را رئال مادرید بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. وینیسیوس که در سمت چپ زمین صاحب توپ شده بود، بعد از یک و دو با لوکا یوویچ، با یک ضربه مطمئن کار را تمام کرد.

01670930

بعد از این گل بازیکنان سوسیداد پیش کشیدند اما این رئالی‌ها بودند موقعیت‌‌‌های بهتری می‌ساختند و در دقیقه 57 به گل دوم رسیدند. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ دروازه سوسیداد بود که ارسال کروس با ضربه سر کاسمیرو به یوویچ رسید و او هم با یک ضربه سر شیرجه‌ای حساب کار را 2-0 کرد.

سوسیداد که چیزی برای از دست دادن نداشت، توپ و میدان را در اختیار گرفت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. بازی با همین روند ادامه داشت و رئالی‌ها بیشتر به دنبال حفظ گل‌‌‌های زده بودند.

در آخرین دقایق بازی بود که روی یک ضدحمله خطرناک، وینیسیوس می‌توانست اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. در نهایت توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با همان دو گل به سود رئال به پایان رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید