رئال مادرید و پیروزی در دیداری دیگر

دیشب در لالیگاه تیم‌‌‌های رئال مادرید و رایو وایکانو به دیدار هم رفتند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 11 بود که روی حرکت خوب مارکو آسنسیو، بنزما صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه رایو وایکانو به بیرون رفت.

برتری رئال در دقیقه 14 نتیجه داد و تونی کروس گل اول بازی را به ثمر رساند. روی حرکت خوب وینیسیوس و پاس در عرض آسنسیو بود که کروس درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ  را به گوشه دروازه میهمان فرستاد. ابتدا داور به تصور در آفساید قرار داشتن وینیسیوس این گل را نپذیرفت اما با استفاده از VAR مشخص شد که حرکت درست بوده و گل پذیرفته شد.

01661866

پس از این گل بازیکنان رایو پیش کشیدند و در دقیقه 21، چیزی نمانده بود که روی ارسال فرانسیسکو گارسیا، اِنتِکا با ضربه سر دروازه را باز کند اما توپ دقیقا به جایی رفت که تیبو کورتوا حضور داشت.

سه دقیقه بعد چیزی نمانده بود که روی اشتباه بازیکنان رایو، رئال به گل دوم برسد اما ضربه آسنسیو را دروازه‌بان میهمان دفع کرد.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 38، رئال به گل دوم رسید. فرار دیدنی داوید آلابا از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه از همه عبور کرد و بنزما با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و رئالی‌ها با برتری 2-0  به رختکن رفتند.

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و در دقیقه 51، وینیسوس روی یک حرکت انفرادی می‌توانست گل سوم را به ثمر برساند اما حضور به موقع بالیو، دروازه رایو را نجات داد. سه دقیقه بعد روی پاس در عمق کروس، آسنسیو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه چیپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

برتری رئالی‌ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم صاحب  چند موقعیت خوب دیگر شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. پس از آن نوبت بازیکنان رایو وایکانو بودند که پیش بکشند و در دقیقه 75 تا آستانه باز کردن دروازه کورتوا پیش رفتند اما ضربه به‌به به تیر برخورد کرد.

اما سرانجام در دقیقه 76، رادامل فالکائو قفل دروازه رئال را باز کرد. بعد از اینکه یک ارسال به محوطه جریمه رئال، روی تیر دوم به آلوارو گارسیا رسید، او سانتر دیگری انجام داد که این بار فالکائو با ضربه سر کار را تمام کرد.

01661894

در دقایق پایانی بازیکنان رایو تلاش کردند تا به گل تساوی برسند و حتی در وقت‌‌‌های تلف شده می‌توانستند به گل دست پیدا کنند اما رئالی‌ها به هر شکل ممکن توپ را دفع کردند و بازی با نتیجه 2-1 به سود میزبان به پایان رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید