رئال مادرید هم مساوی کرد

 در بازی شب گذشته، شاگردان کارلو آنچلوتی که در پنج دیدار قبلی در همه رقابت‌ها به پیروزی رسیده بودند، در برابر ویارئال نتوانستند به نتیجه‌ای بهتر از تساوی 0-0 برسند و به تنها یک امتیاز رضایت دادند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این بازیکنان ویارئال بودند که تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست گرفتند اما باز هم در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند.

تا اینکه در دقیقه 31 بود که ویارئال صاحب یک موقعیت شد اما پس از اینکه ضربه آلکاسر را تیبو کورتوا دفع کرد، ضربه والی کوکلین توسط مدافعان رئال بلوکه شد.

ولی در دقایق پایانی نیمه اول این رئالی‌ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما آنها نیز نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند و در نهایت بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

01647609

اما نیمه دوم را رئالی‌ها بهتر آغاز کردند و بعد از یکی دو حمله ناموفق، در دقیقه 51، روی یک ارسال کریم بنزما می‌توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه باز دیگر بازی متعادل دنبال شد و حملات دو تیم به موقعیت خاصی منجر نمی‌شد. در دقایق پایانی تلاش دو تیم برای زدن گل برتری افزایش پیدا کرد اما هیچ یک از این حملات ثمری نداشت و در پایان دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

با این تساوی رئال 17 امتیازی شد تا همچنان با یک بازی و سه امتیاز بیشتر نسبت به سویا در صدر جدول لالیگا جای داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید