رئال مادرید با شکست اسپانیول، رسما نیز قهرمان لالیگا شد

امروز در چارچوب هفته سی و چهارم رقابت‌های لالیگا رئال مادرید میزبان اسپانیول بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 4-0 به سود تیم میزبان خاتمه یافت تا تیم کارلو آنچلوتی در فاصله چهار هفته مانده به پایان رقابت‌ها قهرمان لالیگا شود.

مطابق انتظار این رئال مادرید بود که شروع بهتری داشت و می‌توانست در دقیقه 13 به گل اول دست پیدا کند اما ضربه سر ماریانو دیاز در دهانه دروازه به تیر برخورد کرد.

در دقیقه 22 اسپانیول موفق شد اولین موقعیت جدی خود را خلق کند؛ جایی که ضربه رائول دی توماس با واکنش تیبو کورتوا همراه شد و این دروازه بان توپ را دفع کرد.

چند ثانیه بعد این رئال مادرید بود که می‌توانست گل برتری را به ثمر برساند. ارسال زیبای لوکا مودریچ با ضربه سر ماریانو دیاز همراه شد اما توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

در دقیقه 33 بالاخره قفل دروازه اسپانیول شکسته شد و رئال مادرید توانست به گل اول دست پیدا کند. حرکت زیبای رودریگو و ضربه دقیق این بازیکن به گوشه دروازه اسپانیول رفت تا نتیجه 1-0 شود.

zk4t3kqc

در حالی بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد رودریگو توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند. ستاره برزیلی بعد از یک حرکت در عرض با ضربه ای دقیق موفق به گلزنی شد تا نتیجه 2-0 شود.

رئال مادرید در نیمه دوم نیز شروع فوق العاده ای داشت و موفق شد توسط مارکو آسنسیو به گل سوم دست پیدا کنند. روی یک ضد حمله بسیار سریع ستاره اسپانیایی موفق به گلزنی شد تا نتیجه 3-0 شود.

در دقیقه 71 همکاری فوق العاده بازیکنان رئال مادرید می‌توانست با ضربه لوکاس واسکز به گل چهارم این ختم شود اما توپ با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه اسپانیا به بیرون رفت.

چند ثانیه بعد رئال مادرید روی هنرنمایی کریم بنزما که تازه به زمین آمده بود، موفق شد گل چهارم را به ثمر برساند. حرکت فوق العاده ستاره فرانسوی و پاس او برای ایسکو با ضربه تمام کننده این هافبک اسپانیایی همراه شد تا نتیجه 4-0 شود. با این حال بعد از بازبینی صحنه مشخص شد که رودریگو هنگام ضربه ایسکو جلوی دید دروازه بان اسپانیول را گرفته تا این گل مردود اعلام شود.

در دقیقه 81 کریم بنزما موفق شد گل چهارم رئال مادرید را به ثمر برساند. پاس زیبای وینیسیوس با ضربه تمام کننده ستاره فرانسوی همراه شد تا نتیجه 4-0 شود.

در ادامه نیز رئال مادرید توپ و میدان را در اختیار داشت اما دیگر گل در بازی به ثمر نرسید تا بازی با همان نتیجه 4-0 تمام شده و قهرمانی لوس بلانکوس در لالیگا قطعی شود.

sudkwgrh
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید