رئال مادرید، ترسناک شد.

دیشب و در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لالیگا رئال مادرید مهمان تیم پایین جدولی گرانادا بود که نهایتاً مسابقه بین دو تیم با نتیجه 4-1 به سود کهکشانی‌ها خاتمه یافت.

مطابق انتظار این رئال مادرید بود که کار را هجومی‌آغاز کرد و نهایتاً توانست در دقیقه 19 به گل اول دست پیدا کند. پاس تونی کروس، مارکو آسنسیو را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق دروازه گرانادا را باز کرد تا نتیجه 1-0 شود.

چند دقیقه بعد رئال مادرید توانست گل دوم را هم وارد دروازه گرانادا کند. باز هم پاس تونی کروس به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده ناچو فرناندز همراه شد تا کار 2-0 شود‌.

 

01666715

اما در دقیقه 34 گرانادا توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. اشتباه وینیسیوس جونیور باعث شد توپ به مهاجم گرانادا برسد و نهایتاً سوارز دروازه رئال را باز کند و نتیجه 2-1 شود.

در دقیقه 44 کریم بنزما فرصت داشت که دوباره فاصله را به دو گل افزایش دهد اما ضربه این بازیکن با واکنش فوق العاده دروازه بان گرانادا همراه شد تا بازی در پایان نیمه اول با همان نتیجه 2-1 تمام شود. البته در همین نیمه گرانادا نیز فرصت هایی برای به ثمر رساندن گل تساوی داشت اما درخشش تیبو کورتوا مانع از باز شدن دروازه رئال شد.

رئال مادرید نیمه دوم را تهاجمی‌آغاز کرد و در دو مرحله می‌توانست توسط دنی کارواخال و تونی کروس به گل سوم دست پیدا کند اما شوت‌‌‌های این دو بازیکن با اختلاف کمی‌از کنار دروازه گرانادا به بیرون رفت.

در دقیقه 56 همکاری سه نفره و فوق العاده کریم بنزما، لوکا مودریچ و وینیسیوس جونیور به گل سوم رئال مادرید منجر شد. پاس عالی بنزما به مودریچ رسید و این بازیکن نیز در دهانه دروازه خالی وینیسیوس جونیور را صاحب توپ کرد و این ستاره برزیلی هم کار راحت را انجام داد و گل سوم رئال را به ثمر رساند.

01666716

در دقیقه 67 به نوعی کار گرانادا تمام شد؛ جایی که مونچو خطای شدیدی روی پای وینیسیوس جونیور انجام داد که با کارت قرمز مستقیم داور همراه شد. البته تصاویر آهسته نشان می‌داد که شاید این تصمیم کمی‌سخت گیرانه بوده است.

در دقیقه 74 رودریگو در مصافی تک به تک با دروازه گرانادا قرار گرفت اما ضربه او توسط گلر این تیم مهار شد. با این حال تنها یک دقیقه بعد فرلان مندی دروازه گرانادا را باز کرد تا نتیجه 4-1 شود.

01666717

در ادامه بازی نیز رئال مادرید حملاتی را روی دروازه گرانادا ترتیب داد اما نتوانست گل دیگری به ثمر برساند تا مسابقه با همان نتیجه 4-1 به پایان برسد و شاگردان کارلو آنچلوتی موقتاً و پیش از دیدار امشب رئال سوسیداد برابر والنسیا به صدر جدول صعود کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید