رأفت: شارجه پس از شیوع ویروس کرونا بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پایان رأفت مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شارجه پس از شیوع ویروس کرونا بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده است. تمام بازیکنان پرسپولیس در پست‌های خود باید مراقب خارجی‌های شارجه باشند تا فرصت ضربه زدن را از آنها بگیرند.

پایان رأفت درباره اینکه پرسپولیسی‌ها با مقایسه علی علیپور اعتقاد دارند آل‌کثیر و رمضانی شاید نتوانند کارایی خاصی برای این تیم داشته باشند گفت: علیپور هم زمانی که به پرسپولیس آمد، یک بازیکن نیمکت‌نشین بود و نفراتی چون مهدی طارمی‌و مهاجمان دیگر ثابت بازی می‌کردند. وی آرام آرام در قالب تاکتیک تیم قرار گرفت و با توجه به اینکه بازیکن سرعتی و تاکتیک‌پذیر بود سریع‌تر جا افتاد.

رأفت افزود: مهاجمان جدید پرسپولیس هم باید زمان داشته باشند و البته خودشان هم بیشتر تلاش کنند. شاید کسی در تیم سایپا از آرمان رمضانی انتظار نداشت، اما پرسپولیس پرهوادار است و بازیکن جدا از تلاش بیشتر باید برای به دست آوردن دل هوادار هم زحمت بکشد.

وی درباره شکست پرسپولیس از الدحیل قطر اظهار داشت: پرسپولیس نیمه اول را خوب شروع کرد اما متأسفانه در نیمه دوم یک پنالتی برای الدحیل اعلام شد و پس از آن گل هم روند بازی تغییر کرد. این تیم پس از به ثمر رساندن گل فضا را گرفت و توپ را به پرسپولیس داد.

رأفت تصریح کرد: از آن زمان بازیکنان الدحیل سعی می‌کردند با ضدحمله به پرسپولیس ضربه بزنند و تیم ما هم موقعیت خاصی به جز صحنه دقیقه ۹۶ که رامین رضائیان صاحب توپ شد به حریف نداد. درنهایت با یک پنالتی بحث برانگیز بازی را به الدحیل باخت.

رأفت درباره عملکرد داور بازی و همچنین بخشش مهدی بن عطیه قبل از شروع این دیدار گفت: هر چند شاید فدراسیون فوتبال نتواند دخالت آنچنانی در بحث برگزاری مسابقات داشته باشد اما وقتی چهار نماینده ایران برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شدند، باید یک نفر از فدراسیون فوتبال هم در آنجا حضور داشت و دست‌کم در AFC آدمی‌داشتیم تا ۲ ساعت مانده به بازی مهدی بن‌عطیه را که مهره تأثیرگذاری برای الدحیل است و در بازی قبلی هم اخراج شده نبخشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید