ذوالفقارنسب: فوتبال فقط مسایل فنی و تاکتیکی نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بیژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال ایران در مورد نمایش خرید‌های جدید این تیم گفت: حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس عملکرد خوبی داشت وی سایر نفرات جدید هم پتانسیل زیادی دارند.

بیژن ذوالفقارنسب افزود: این بازیکنان باید مقابل تماشاگران و در حضور هواداران بازی کنند و شرایط سخت را هم ببینند. در پرسپولیس و استقلال بازیکن حد وسط ندارد. یا بازیکنان خیلی خوب می‌شوند یا اینکه باید از تیم بروند.

وی ادامه داد: این مساله که بازیکن در کدام قسمت قرار می‌گیرد به شخصیت‌ پایه و اجتماعی خودش، بهره هوشی که دارد بستگی دارد به نظرم در پایان نیم فصل اول می‌توان در مورد عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس به طور دقیق نظر داد.

ذوالفقارنسب در مورد مسابقه روز جمعه پرسپولیس با التعاون عربستان اظهار داشت: التعاون قبل از ویروس کرونا ۶ امتیاز از دو بازی گرفته بود و در صدر جدول قرار داشت. پرسپولیس هم که از دو مسابقه اول فقط یک امتیاز کسب کرده بود به همین دلیل این بازی برای بازیکنان و مربیان تیم پرسپولیس یک بازی حیثیتی بود.

او خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس در این مسابقه خوب بازی کردند و به موقع هم گل برتری‌ را زدند. نتایج دو بازی اول تیم به شخصیت بازیکنان پرسپولیس برخورده بود و به همین دلیل انگیزه زیادی برای موفقیت در این مسابقه داشتند.

وی ادامه داد: فوتبال فقط مسایل فنی و تاکتیکی نیست. گاهی در برخی مسابقات تیم‌هایی هستند که از نظر تاکتیکی هم برتر از حریف هستند اما بازیکنان حریف از نظر انگیزشی بالاتر هستند و به موفقیت می‌رسند. بازیکنان پرسپولیس در دیدار با التعاون از دقیقه اول تا سوت پایان بازی برای موفقیت و برد مصمم بودند و فداکارانه بازی کردند.

ذوالفقارنسب تصریح کرد: جمعه هم اگر پرسپولیس به همین شیوه بازی کند شکست دوباره التعاون دور از دسترس نیست و پرسپولیس می‌تواند ۶ امتیاز از ارزشمند از التعاون بگیرد و از گروهش صعود کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید