ذوالفقارنسب: فوتبال به حال خود رها شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بیژن ذوالفقارنسب پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه در این شرایط کرونایی همه موضوعات و علی‌الخصوص فوتبال به حال خود رها شده است، گفت: البته برخی امور جاری انجام می‌شود اما بهتر است ما هم به مردم توصیه کنیم که خانه بمانند و رعایت‌های بهداشتی انجام دهند و به فوتبال کاری نداشته باشیم.

بیژن ذوالفقارنسب با اشاره به شکایت مارک ویلموتس اظهار کرد: ویلموتس تاکنون ۲ میلیون یورو پول گرفته تا هنگ‌کنگ و کامبوج را ببرد و الان هم شکایت کرده، گفت: این مسائل غیرعقلانی و برای ما عجیب است.

ذوالفقارنسب افزود: من به جزییات قرارداد ویلموتس آشنا نیستم و در فدراسیون فوتبال کسی اجازه نمی‌دهد که به اسناد و مدارک مالی سرکشی کنم اما تا همین جایی که از مقامات فدراسیون فوتبال شنیدم و خبر دارم، اتفاقات عجیبی رخ داده است.

وی تاکید کرد: من فکر می‌کنم نهادهای نظارتی حتی بالاتر از وزارت ورزش به ماجرای قرارداد و پرداختی‌ به ویلموتس ورود کنند و ببینند چه اتفاقی رخ داده است، چرا که در گذشته اینطور بود که قبلا هر کار نابجایی در فدراسیون فوتبال رخ می‌داد خودشان داخل خودشان حل می‌کردند.

ذوالفقارنسب یادآورشد: اگر رقم قرارداد یک مربی غیرمنطقی و غیرمعقول بود، خودشان موضوع را پایان می‌دادند اما الان شرایط طوری شده که هیچ کس هیچ کاری نمی‌کند واین را باید به فال نیک بگیریم که حداقل خیالمان راحت است هیچ کس کاری انجام نمی‌دهد.

وی درباره کاهش کیفیت لیگ برتر فوتبال بعد از شروع دوباره اظهار کرد: در سال‌هایی که مشکلی مثل کرونا نداشتیم در ابتدای لیگ و بعد از شروع دوباره دچار افت کیفیت می‌شدیم و همیشه کار با مشکلاتی همراه بوده است.

ذوالفقارنسب افزود: با تغییر و تحول‌هایی که در تیم‌ها به وجود می‌آید و دوری حدودا ۹۰ روزه بازیکنان از شرایط مسابقه، رقابت‌ها با افت مواجه می‌شوند اما آن چیزی که ناراحت کننده است مصدومیت بازیکنان است که بین آن‌ها بازیکنان تیم‌ملی هم می‌تواند باشد.

او ادامه داد: در حال حاضر دو هفته‌ای است که کرونا در تهران هم اوج گرفته است و کسی این مساله را پیش بینی نمی‌کرد. باز هم ممکن است این ویروس اوج بگیرد و به نظر من مدیران باشگاه‌ها باید یک جلسه برگزار کنند و درباره این مساله تصمیم درستی گرفته شود. امیدوارم با مشورت و برگزاری جلسه‌ای مشترک تصمیم درستی گرفته شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید