ذوالفقارنسب: بی احترامی‌مدیران به پیشکسوتان نشانه شخصیت آنهاست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بیژن ذوالفقارنسب پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بلاتکلیفی مدیریتی در باشگاه پرسپولیس است که باعث شده هواداران ندانند چه آینده‌ای در انتظار تیم‌شان است، گفت: من از مسئولان وزارت ورزش و شخص وزیر ورزش می‌خواهم خیلی زود در مورد باشگاه پرسپولیس تصمیم لازم را بگیرند تا ساختار مناسبی در این باشگاه که در حال حاضر هیچ چیز سر جایش نیست، شکل بگیرد.

بیژن ذوالفقارنسب با اشاره به اینکه در هر صورت شرایط باشگاه پرسپولیس که در بلاتکلیفی کامل به سر می‌برد، خوب نیست، اظهارکرد: برخی خبرنگاران که با من صحبت می‌کنند اعتقادشان این است که مسئولان فعلی این باشگاه مقابل سوالات اصحاب رسانه خیلی ارباب‌گونه عمل می‌کنند و پاسخ مناسبی نمی‌دهند.

ذوالفقارنسب در پاسخ به این سوال که به نظرش مدیرعامل آینده پرسپولیس باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا بتواند مشکلات عمده این باشگاه را حل کند، خاطرنشان کرد: خیلی از افرادی که در این باشگاه بودند و هم‌اکنون هم هستند بدون شناخت و پیشینه فوتبالی به این باشگاه آمده‌اند.

وی با بیان اینکه آنها با وعده درآمدزایی به باشگاه پرسپولیس می‌آیند، اما تا الان آورده مالی برای این باشگاه نداشته‌اند، ادامه داد: شعارهایی که می‌دهند هم حتی عملی نمی‌شود و این مسئله باعث می‌شود در فضای ورزشی و رسانه‌ای بدبینی برای آنها به وجود بیاید.

ذوالفقارنسب با انتقاد از بی‌توجهی به نظرات پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس ابراز کرد: به نظر من فردی برای مدیریت این باشگاه باید انتخاب شود که توانمندی و وجاهت داشته باشد ضمن اینکه یک کارگروه خوب هم در کنارش باشد.

وی یادآور شد: اینکه مدیران باشگاه پرسپولیس در هر دوره‌ای به پیشکسوتان که شناسنامه باشگاه هستند، توجهی نمی‌کنند نشان‌دهنده شخصیت مدیریتی آنهاست و نشان می‌دهد وجاهت لازم را برای پستی که در آن قرار گرفته‌اند، ندارند.

کارشناس فوتبال کشورمان افزود: آنها می‌دانند که اطلاعاتی از فوتبال ندارند و به همین خاطر با پیشکسوتان پرسپولیس که هر یک در سطح بین‌المللی افتخارآفرین بوده و به جاهای مختلف نقاط دنیا سفر کرده و به نوعی دنیا دیده هستند، نمی‌توانند روبه‌رو شوند و طبیعی است که پیشکسوتان از آنها سوالات تخصصی می‌پرسند و آنها نمی‌توانند پیشکسوتان را بابت ابهامات قانع کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید