ذوالفقارنسب: بازیکنان ایرانی به باشگاه هایشان کمک نمی‌کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بیژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال ایران گفت: فوتبالیست‌‌‌های ایرانی همیشه در بحث‌‌‌های مسئولیت‌‌‌های اجتماعی پیشقدم بوده اند و در موارد تبلیغات برای کارهای خیر اقدام‌‌‌های خوبی انجام داده اند و حتی برخی از بازیکنان با همکاری باشگاه‌ها و نهادها بسته‌‌‌های حمایتی تهیه کرده اند.

بیژن ذوالفقارنسب اظهارکرد: بسیاری از فوتبالیست‌ها در امور عام المنفعه حضور گسترده ای دارند و به نیازمندان کمک‌‌‌های ویژه ای نیز می‌کنند و با نهادهای رسمی‌که به افراد آسیب پذیر همکاری می‌کند تعامل و همکاری خوبی دارند.

ذوالفقارنسب همچنین در پاسخ به اینکه چرا بازیکنان فوتبال ایران مانند فوتبالیست‌‌‌های خارجی به باشگاه هایشان کمک نمی‌کنند و در این روزهای کرونایی دستمزدهایشان را کاهش نمی‌دهند؟ افزود: در کشورهای خارجی همه چیز استاندارد است و در روزهایی که ویروس کرونایی نبود باشگاه‌ها به موقع حق و حقوق فوتبالیست‌ها را پرداخت می‌کردند و اکنون که بخاطر کرونا باشگاه‌ها با مشکل مالی مواجه شده اند، بازیکنان به باشگاه‌ها به شیوه خودشان کمک می‌کنند.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به ایینکه فوتبالیست‌‌‌های ما حتی قبل از کرونا همواره از باشگاه هایشان به دلیل پرداخت نکردن مطالبات شان شاکی و ناراضی بوده اند، ادامه داد: در ایران اما فوتبالیست‌‌‌های ما حق و حقوق شان به موقع پرداخت نمی‌شود و معمولا هم تنها محل در آمدشان همین فوتبال است و اگر باشگاه‌ها به موقع به آنها حقوق ندهند با مشکل مواجه می‌شوند.

ذوالفقارنسب در پایان با تاکید بر اینکه همواره بازیکنان می‌گویند که باشگاه‌‌‌های ایرانی چند صد میلیون تومان به ما بدهکارند و بدهی هایشان را نمی‌پردازند، ابراز کرد: فوتبالیست‌‌‌های ایرانی همیشه از پرداخت نشدن مطالبات شان از باشگاه‌ها ناراضی هستند و باشگاه‌ها همیشه به آنها بدهکارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید