دین محمدی: توقعات از استقلال زیاد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیروس دین محمدی بازیکن سال‌‌‌های دور تیم فوتبال استقلال گفت: ما جزو بازیکنانی بودم که هم در جام در جام و هم جام باشگاه‌ها گل زده بودم گلم به جوبیلو بهترین گل ماه آسیا شد و خودم بهترین بازیکن ماه آسیا در فوریه ۱۹۹۹٫ این برایم افتخار بود که توانستم این جام را بگیرم و خیلی دوست داشتم با استقلال هم قهرمان آسیا شوم.

سیروس دین محمدی اظهار کرد: در جام جهانی و جام ملت‌ها هم بازی کردم و به عربستان هم گل زدم که همه دوست داشتند آن موقع به عربستان گل بزنند اما قسمت نشد فینال آسیا را بگیریم.

دین محمدی با بیان اینکه استقلال در جام باشگاه‌‌‌های آسیا همیشه مطرح بود و دوبار قهرمان شده بود و همه انتظار قهرمانی داشتند، افزود: فکر می‌کردند ما حتما باید قهرمان شویم اما آیا ما امکاناتی مثل الهلال داشتیم؟

بازیکن سال‌‌‌های دور تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: ما ۱۰ نفره الهلال را ۷۰ دقیقه بردیم، الهلالی که همه بازیکنانش در تیم ملی عربستان بودند و به همین خاطر همه می‌خواستند که ما قهرمان شویم، انتظارات واقعا بیش از حد بود.

دین محمدی یادآورشد: ما قبل از این که به جوبیلو برسیم، الهلال، العین و تمام تیم‌‌‌های غربی را بردیم ما در مرغوبکار تمرین کردیم که یک زمین خاکی بود، ببینید الهلال و العین کجا تمرین می‌کردند؟

وی خاطرنشان کرد: بینید فوتبال ما چقدر سر بود که توانستیم به فینال برسیم! چون استقلال دو ستاره در آسیا داشتیم، همه انتظار داشتند راحت قهرمان شویم، البته آن بازی هم که کردیم کمتر از قهرمانی آسیا نبود.

بازیکن سال‌‌‌های دور تیم فوتبال استقلال در پایان ابراز کرد: اتفاقاتی که برای ناصرخان رخ داد تعجب آور بود و واقعا نمی‌دانستیم چرا با تیم نایب قهرمان آسیا این چنین رفتار می‌کنند و هنوز که هنوز است برایم جای سوال دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید