دیشب میلان امیدوار شد.

تیم میلان در شبی که موقعیت‌‌‌های زیادی روی دروازه اتلتیکومادرید خلق نکرد، در نهایت با گلزنی در دقایق پایانی به برتری رسیده و بالاتر از اتلتیکو در رده سوم جدول گروهش در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت.

اتلتیکومادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و با ارسال زمینی یان کاراسکو از سمت چپ می‌توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه رودریگو دی پائول با اختلاف کمی‌از کنار دروازه به بیرون رفت.

01667813

در دقیقه 19 این بار کوکه فرصت خوبی را برای رودریگو دی پائول ایجاد کرد، اما ضربه این هافبک آرژانتینی از فاصله ای قابل توجه با اختلاف کمی‌از بالای دروازه میلان به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار مارکوس یورنته از سمت راست حرکت کرده و توپ را روی دروازه ارسال کرد، اما ضربه آنتوان گریزمان دقیق نبود و در ادامه شوت لوییس سوارز با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

در دقیقه 35 و روی ارسال کالولو به سمت چپ بود که اولین فرصت خوب میلان برای گلزنی ایجاد شد، اما ضربه تئو هرناندز دقیقه نبود و با فاصله کمی‌از کنار دروازه یان اوبلاک به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ داد و دو تیم با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

میلان نیمه دوم را هجومی‌آغاز کرد و سایئلمیکرز با ورود به محوطه جریمه اتلتیکومادرید و نواختن ضربه ای زمینی می‌توانست دروازه حریف را باز کند، اما شوت را یان اوبلاک به خوبی مهار کرد.

دقایقی بعد این بار توماس لمار از سمت چپ حرکت کرده و به داخل نفوذ کرد، اما ضربه او دقیق نبود و از بالای دروازه روسونری به بیرون رفت. در دقیقه 62 میلان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و تئو هرناندز توپ را به خوبی روی دروازه اتلتیکومادرید ارسال کرد، اما ضربه سر سیمون کیائر دقیق نبود و راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

دقایقی بعد این بار آنتوان گریزمان از سمت راست حرکت کرده و رودریگو دی پائول را در گوشه محوطه جریمه میلان صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی کرد، اما ضربه این بازیکن با عکس العمل تاتاروسانو همراه شد.

اما در دقیقه 88 این میلان بود که به گل اول رسید. روی ارسال فرانک کسیه از سمت چپ، این جونیور مسیاس بود که از فاصله ای نزدیک و با ضربه سر اوبلاک را مغلوب کرد و موفق به گلزنی برای میلان شد.

در اوقات اضافی و روی ارسال یورنته بود که کنیا فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت و در نهایت میلان با یک گل در این دیدار پیروز شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید