دکتر هلاکویی از طالع بینی می‌گوید+ صوت

اخبار سلامت پایگاه خبری صدای معتمد -امروزه بسیاری از سایتها و کانال‌ها در فضای مجازی با ادعاهای غیر علمی‌خود از طالع بینی در حال سو استفاده از  بی اطلاعی هموطنان در این زمینه هستند، بازخوانی یک گفتگو از دکتر هلاکویی می‌تواند پاسخی برای افرادی باشد که در این زمینه ابهاماتی دارند.

در این فایل صوتی دکتر هلاکویی درباره تاثیر تولد ماهها در روحیه افراد سخن می‌گوید و صحت مطالب ادعا شده در  طالع بینی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این گفتگو دکتر فرهنگ هلاکویی مطالب مطرح شده در مورد تاثیر ماه تولد در روحیه افراد را مطالبی فاقد پایه و اساس علمی‌می‌داند و تاکید می‌کند اگر این برداشتها و ادعاها صحت داشت ما در دنیا تنها ۱۲ نوع فرد داشتیم.

دکتر هلاکویی ادامه می‌دهد: بعضا با افرادی مواجه می‌شویم که نه تنها متولد یک ماه هستند بلکه در یک روز هم به دنیا آمده اند ولی هیچ خصوصیت رفتاری مشترکی ندارند و بطور کامل با یکدیگر تفاوت دارند.

ادامه می‌دهد افراد می‌توانند اگر بخواهند هر مساله ای را به مساله بی ربط دیگری ارتباط دهند.

 

جهت تهیه کتب و آثار صوتی دکتر هلاکویی می‌توانید به سایت انتشارات ما و شما  مراجعه نموده و بر حسب مباحث موجود نسبت به تهیه مباحث مورد علاقه خود اقدام نمایید. ( سایت انتشارات ما و شما )

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید