دو فاکتور کلیدی کی روش از دید روزنامه مارکا

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – روزنامه اسپانیایی مارکا با اشاره به مذاکرات کی روش ، سرمربی سابق تیم ملی ایران با فدراسیون کلمبیا ،دو عامل کلیدی را دلیل اصلی گزینش کی روش توسط فدراسیون کلمبیا ذکر کرد.

به گزارش صدای معتمد ،اگرچه مذاکرات میان فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی روش از مدت ها پیش آغاز شده اما بعد از خداحافظی رسمی او از تیم ملی، این مذاکرات رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت و این در شرایطی است که فدراسیون فوتبال هیچ گونه موضع گیری رسمی اتخاذ نکرده است.

روزنامه اسپانیایی مارکا با اشاره به تمام شدن کار کی روش در جام ملت ها نوشت: هیچ مانعی برای حضور کی روش روی نیمکت کلمبیا به جای پکرمن وجود ندارد. کی روش برای مسابقات کوپا آمریکا به کلمبیا می رود و این اولین هدف رسمی این مربی پرتغالی است.

این روزنامه در ادامه با تاکید بر هدف مهمتر فدراسیون کلمبیا که جام جهانی است ادامه می دهد: کلمبیا به خاطر دو فاکتور سراغ این مربی پرتغالی رفته است اول تجربیاتی که کی روش از حضور در جام جهانی دارد و دوم اروپایی بودن این مربی چرا که بسیاری از بازیکنان کلمبیا در اروپا بازی می کنند و این می تواند به تغییر سبک بازی تیم ملی کلمبیا کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید