دومین اعتراض هفته نهم: معترض، باشگاه نفت مسجدسلیمان

در ارتباط با نتایج اخیر تیم نفت مسجدسلیمان، باشگاه نفت مسجدسلیمان در بیانیه ای خطاب به کمیته داوران و سازمان لیگ فوتبال ایران گفت:

“اشتباهات داوری نفس تیم نفت را بریده و متاسفانه هفته به هفته اوضاع بدتر هم می‌شود. ما نمی‌دانیم چرا این اشتباهات یکبار هم به نفع تیم ما رخ نمی‌دهدو هر بار این تیم مسجدسلیمان است که متضرر می شود. مشکلات متعدد تیم‌های نفتی به جای خود؛

ما نمی‌دانیم که داخل زمین چگونه حق قانونی خود را بگیریم و متاسفانه هفته ها است که زحمات کادر فنی و بازیکنان ما به هدر می رود و فریاد رسی هم نیست؛ اعتراضات محترمانه و کتبی ما هفته ها است که بی جواب مانده و مردم مظلوم مسجدسلیمان کاسه صبرشان لبریز شده است.

در بازی آلومینیوم اراک، مس رفسنجان و ذوب آهن اصفهان اشتباهات مهلک داوری نتیجه بازی را تغییر داد. نتایجی که اگر عدالت و انصاف همراه تصمیمات داوری بود الان جایگاه دیگری را برای نفت مسجدسلیمان در جدول مسابقات رقم می‌زد.

با احترام به تمامی داوران حاضر در فوتبال ایران، برخی اعتراضات و فشارهای بیرونی و رنگ و نام تیم ها در عملکرد داوران تاثیرگزار بوده است ولی ما هیچگاه نخواسته‌ایم با هوچی‌گری و جنجال‌سازی بی‌مورد، نسبت به اتفاقاتی که در لیگ برتر رخ می‌دهد، موضع‌گیری کنیم ولی انتظار داریم عدالت در زمین فوتبال رعایت شود.

متاسفانه اشتباهات پیاپی بر علیه تیم نفت این شائبه را به وجود آورده که هیچ عزم راسخی برای حل این اشتباهات و این ناداوری ها وجود ندارد و این بار برای آخرین بار به کمیته داوران هشدار می‌دهیم که تکرار این اشتباهات قطعا برای مردم مسجدسلیمان قابل اغماض نیست.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید