دولت آبادی: مردم به دستگاه قضایی اعتماد کنند

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمد – دادستان تهران با اشاره به تشکیل شعب ویژه که آن راسرآغازی جدید برای مبارزه با فساد دانست گفت: فقط در ۴ پرونده، ۱۰ هزار میلیارد تومان ارزش مالی بود که کیفرخواست آن صادر شده است و مردم به دستگاه قضایی اعتماد کنند.

به گزارش صدای معتمد، دادستان عمومی و انقلاب تهران در نشست مرتبط با آسیب های اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده حقوق های نجومی به ۵۰ کیفرخواست اشاره کرد و افزود: چون احکام قطعی نشده است از بیان جزییات آن معذورم.

جعفری دولت آبادی با بیان این که مبارزه با فساد نوعی الزام است گفت: همه کسانی را که ارزهای کشور را به غارت بردند محاکمه خواهیم کرد.

دادستان تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر این که پرونده مرتبط با وارد کنندگان خودرو ۳۰ متهم دارد تصریح کرد: ۱۰ دلال و ۴ کارمند وزارت صمت و تعدادی وارد کننده خودرو در بازداشت هستند.

وی در ادامه صحبت هایش به دخالت برخی کشورهای غربی در امور قضایی پرداخت و اظهارداشت: ما در این خصوص با محکومانی مواجهیم که جرایم سنگین و حکم حبس ۱۰ تا ۱۵ سال دارند و یکی از نمونه های آن خانم زاغری است و از دولت های غربی می خواهیم در امور قضایی ایران دخالت نکنند.

وی در ادامه به فرافکنی دولت انگلیس نیز واکنش نشان داد و گفت: ادعایی که اخیرا دولت انگلیس درباره خانم زاغری مطرح کرد، صحت ندارد و باید از فرافکنی دست بردارند.
نازنین زاغری

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید