دلخوری و کت و شلوار، عدم حضور در مراسم گالای فوتبال ساحلی

بر اساس رسم مرسومه، مراسم گالای فوتبال ساحلی که پس از مسابقات جام بین قاره‌ای در دبی برگزار می‌شود و بهترین‌های فوتبال ساحلی دنیا جوایز خود را دریافت می‌کنند، امسال در شرایطی برگزار شد که بازیکنان ایران در این مراسم شرکت نکردند.

بازیکنان ایران در شرایطی در مراسم گالای فوتبال ساحلی شرکت نکردند که به طور معمول تمام تیم‌های شرکت کننده در جام بین قاره‌ای با تمام بازیکنان خود در این مراسم  گالای فوتبال ساحلی حاضر می‌شوند، اما بازیکنان تیم ملی به دلیل نداشتن کت‌وشلوار و برخی دلخوری‌های دیگر حاضر نشدند در این مراسم حضور پیدا کنند، هرچند امیرحسین محتشم، رئیس کمیته فوتبال ساحلی، منصور بیک‌وردی، سرپرست تیم و عباس هاشم‌پور، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی بدون داشتن لباس رسمی‌و یکدست راهی  مراسم گالای فوتبال ساحلی شدند.

فوتبال ساحلی , تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ,

این در شرایطی است که در سال‌های قبل، تمام بازیکنان تیم ملی با لباس رسمی‌متحد در مراسم شرکت می‌کردند و در صورت دریافت جایزه نیز روی صحنه حاضر می‌شدند و جایزه خود را دریافت می‌کردند. در زیر می‌توانید تصاویر مربوط به حضور بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مراسم گالای فوتبال ساحلی را که در سال‌های مختلف است، مشاهده کنید:

فوتبال ساحلی , تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ,

فوتبال ساحلی , تیم ملی فوتبال ساحلی ایران , فوتبال ساحلی , تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ,

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید