دفاع استقلال از شکایتش از بازیکن گابنی گل گهر

معاون حقوقی باشگاه استقلال «فرشید سمیعی»، در گفت و گویی تلویزیونی در خصوص رای کمیته انضباطی برای بازنده اعلام کردن گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: این رای کمیته انضباطی هنوز می‌تواند در کمیته استیناف شکسته شود و شما چرا این رای را تحت فشار قرار می‌دهید؟ باید اجازه دهید کمیته استیناف این موضوع را بررسی کند.

وی افزود: اگر موضوع سه بر صفر شدن رویه شود، چه اشکالی دارد؟ ایمیل‌ها به آدرس‌‌‌های جعلی فرستاده شده و آدرس فدراسیون رسمی‌گابن نبوده است.

وی ادامه داد: در مورد قوانین داخلی تا جایی که در تناقض با فیفا نباشد، مورد تایید قرار می‌گیرد. در قوانین ما آمده که بازیکنی با شرایط بازیکن گل گهر باید محکوم شود. آیا می‌شود قانون به این صراحت را نقض کنیم؟

معاون حقوقی باشگاه استقلال تصریح کرد: چرا باشگاه هایی که منفعت می‌برند باید به این رای اعتراض کنند؟ چرا یک عده محدود همیشه بحث‌‌‌های حقوقی را به نفع خودشان بیان می‌کنند؟ حکم کارهای گل گهر واضح است و اسناد عامدانه انجام شده است و جای تردیدی برای این خلاف وجود ندارد.

سمیعی اظهار داشت: قانون می‌گوید کارت این بازیکن با اقدامات جعلی صادر شده و حکم استفاده از بازیکن غیر مجاز سه بر صفر شدن است. همه جا در این خصوص سریع رای می‌دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید