دفاعیات الهامی، سرمربی سابق نساجی

سرمربی سابق نساجی مازندران،   ساکت الهامی، در واکنش به محرومیتش از حضور در پنج مسابقه رسمی گفت: ۲ ساعت پیش حکمی برای من صادر شد که به دور از انصاف است، هیچ زمانی برای حضور من در جلسه دفاعیه اعلام نشده بود و من از آنچه اتفاق افتاد، بی‌خبر بودم.

وی: دو ساعت پیش برای من حکمی صادر شد که حق من نیست، من در بازی با آلومینیوم اراک هیچ نقشی در درگیری نداشتم اما الان برای من حکمی صادر شده که با توجه به حکم قبلی، ۵ بازی ابتدای فصل آینده را از دست خواهم داد و بدون شک برای فعالیت دچار مشکل می‌شوم.

وی تاکید کرد: از زمانی که در جریان این حکم قرار گرفتم با باشگاه تماس گرفتم اما هیچکس تلفن را جواب نمی‌دهد. با مدیرعامل و همه عوامل تیم تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نیست و با آنکه باشگاه در جریان جلسه بود اما به من خبر ندادند تا امروز چنین حکمی صادر شود.

سرمربی سابق نساجی ادامه داد: این رسم معرفت نبود، حتی به من اعلام نکردند که برای دفاع از خودم باید بروم. این مزد مربی است که یک تیم را به قهرمانی می‌رساند؟ الان برای من ۵ جلسه محرومیت در نظر گرفته‌اند و هیچ تیمی مربی که در ابتدای فصل ۵ جلسه نتواند بالای سر تیم باشد را نمی‌خواهد. من جایی را برای پناه بردن ندارم و نمی‌دانم باید به کجا رجوع کنم تا حق خودم را بگیرم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید