دستمزد دو برابری کی روش در عراق در مقایسه با ایران

کشور عراق بودجه لازم برای استخدام یک مربی سرشناس را در اختیار فدراسیون این کشور قرار داده است و حالا شنیده می‌شود کی روش بعد از پاسخ منفی اولیه، روی دستمزدی معادل دوبرابر پولی که در ایران دریافت می‌کرد، به توافق اولیه رسیده است.

به گزارش تابناک ورزشی، رسانه‌های عراقی کارلوس کی‌روش و دیک ادووکات هلندی را به‌عنوان جدی‌ترین گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال عراق در مرحله مقدماتی رقابت‌های جام جهانی معرفی کردند اما علاقه همگانی در این کشور روی زاستخدام مرد پرتغالی است چراکه کارنامه هشت ساله او در ایران را خوب توصیف می‌کنند.

در نشست اعضای کمیته فنی موضوعات زیادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که یکی از آن‌ها انتخاب سرمربی جدید تیم ملی بود. سرمربی سابق تیم ملی ایران، کارلوس کی‌روش و دیک ادووکات هلندی گزینه‌های نهایی مورد نظر هستند، در این بین از طریق یکی از دستیاران کی‌روش با وی مذاکره شده است که با پیشنهاد دو و نیم میلیون یورو موافقت اولیه خودش را اعلام کرده است،این رقم تقریبا دو برابر دستمزد مرد پرتغالی در تیم ملی ایران است. البته کی روش در تیم ملی کلمبیا بیش از سه میلیون دلار دستمزد دریافت می‌کرد.

در همین حال مدیر برنامه‌های دیک ادووکات هلندی هم اعلام کرده است این مربی به حضور در کادر فنی تیم ملی عراق علاقه‌مند است. کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق با وجود این مقرر کرد در صورتی که به هر دلیلی توافق لازم با یکی از این دو مربی صورت نگیرد مربی تیم ملی المپیک هدایت تیم ملی عراق را به‌عهده خواهد گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید