در لیگ قهرمانان آسیا، فعلا سپاهان در صدر گروهش جای گرفت.

دیشب و در ادامه رقابت‌‌‌های لیگ قهرمانان آسیا و از گروه C و D  این رقابت‌ها ۲ دیدار به صورت همزمان برگزار شد که طی آن نماینده عربستان برابر الدحیل به پیروزی رسید و آخال و شباب الاهلی امارات نیز به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این بازی‌ها که از ۴۵ دقیقه بامداد آغاز شد از گروه C  لیگ قهرمانان آسیا آخال و شباب الاهلی امارات رو در روی هم به میدان رفتند که این بازی در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم به تقسیم امتیازها بسنده کنند.

از گروه D لیگ قهرمانان آسیا نیز جدال دو تیم التعاون عربستان و الدحیل با برتری ۲ بر یک نماینده عربستان همراه بود. این بازی تا دقیقه ۸۶ با تساوی یک بر یک ادامه داشت اما در این دقیقه مدران گل پیروزی بخش التعاون را به ثمر رساند تا الدحیل در واپیسن دقایق بازی شکست را پذیرا شود.

در گروه C لیگ قهرمانان آسیا و با توجه به نتایج تساوی هر ۴ تیم این گروه در نخستین بازی‌‌‌های برگزار شده شباب الاهلی امارات و آخال با یک امتیاز در رده‌‌‌های اول و دوم و فولاد و الغرافه نیز با همین امتیاز در رده‌‌‌های سوم و چهارم قرار دارند.

در گروه D لیگ قهرمانان آسیا، سپاهان اصفهان به لطف برتری برابر پاختاکور صدرنشین است و  التعاون عربستان در جایگاه دوم قرار دارد. الدحیل و پاختاکور نیز در رده‌‌‌های سوم و چهارم هستند. فولاد در دومین دیدار خود روز یکشنبه ۲۱ فروردین و از ساعت۲۱:۴۵  به مصاف شباب الاهلی امارات می‌رود و سپاهان نیز در همین روز و ساعت در برابر الدحیل صف آرایی خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید