در سوگ هوادار تیم سپاهان

دیشب  و در جریان بازی تیم‌‌‌های سپاهان و ذوب آهن، یکی از هواداران تیم سپاهان جان خود را از دست داده و جامعه فوتبال را عزادار کرد. در این رابطه رضا میرزایی یکی از بازیکنان تیم سپاهان پس از باخت یک بر صفر تیمش در مقابل ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان، گفت: ابتدا باید به خانواده هوادار سپاهان که امروز جان خود را از دست داد تسلیت بگویم، از این مسئله خیلی ناراحت شدیم.
وی افزود: جان هواداران برای ما خیلی مهم است و می‌بینیم که با موتور همراه تیم هستند، همیشه دعا و صلوات می‌فرستیم که چنین اتفاقاتی رخ ندهد. دیدیم که به دلیل بارندگی دو موتور لیز خوردند و خیلی ناراحت شدیم.
بازیکن تیم سپاهان اضافه کرد: این فوتبال ارزش از دست دادن جان یک انسان را ندارد، خداوند به خانواده این پسر صبر بدهد و بدانند ما در کنار آنها هستیم هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم. ما از باخت تیم‌مان ناراحت بودیم اما با شنیدن این خبر بدتر و بیشتر ناراحت شدیم.
میرزایی در خصوص بازی نیز گفت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم ارائه شد، اما ما باید می‌بردیم، دنبال بهانه‌جویی نیستم؛ اما قول می‌دهم هفته به هفته عملکرد تیم سپاهان بهتر شود. مهم آخر فصل است که بتوانیم جام را به هواداران تقدیم کنیم. شرمنده هواداران شدیم. قول می‌دهم که جبران کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید