در راه آماده سازی تیم ملی فوتسال جدید

در خبرها آمده بود ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال اخیرا لیست ۲۰ نفره ای از بازیکنان را برای دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال ایتالیا اعلام کرده است.

اما در این لیست تنها ۶ بازیکن از جام جهانی حضور دارند یعنی سعید احمد عباسی، طاها نعمتیان، علیرضا رفیعی پور، محمد شجری، مسلم اولاد قباد و باقر محمدی و نام ۱۰ بازیکن حاضر در جام جهانی دیده نمی‌شود با این حال شنیده شده که ناظم الشریعه به چند بازیکن تیم ملی آماده باش داده تا در اردوهای بعدی به تیم اضافه شوند.

در همین رابطه ناظم الشریعه اعلام کرده که تعدادی از این بازیکنان جوان را در تیم ملی نگه خواهد داشت اما قصد ندارد بار تجربی تیم ملی را کم کند و به همین دلیل احتمالا سه بازیکن دیگر از جام جهانی به این لیست اضافه می‌شوند.

از طرفی همزمانی برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال برای بازی با ایتالیا با بازی حساس تیم‌های مس سونگون و کراپ الوند باعث شده تا این دو تیم اعلام کنند که بازیکنان خود را به تیم ملی نمی‌دهند.

با توجه به فشردگی بازی‌‌‌های لیگ برتر و حساسیت این رقابت‌ها برای هر دو تیم که تعداد زیادی بازیکن ملی پوش دارند اعلام کردند حاضر نیستند در این برهه به تیم ملی بازیکن بدهند.

این در حالی است که گفته می‌شود این اردو بدون هماهنگی با باشگاه‌ها برنامه ریزی شده و این مساله عصبانیت سرمربیان این دو تیم را در پی داشته است.

این دو تیم در هفته هشتم لیگ برتر رقابتی حساس با یکدیگر دارند و حضور ۷ بازیکن از این دو تیم در لیست تیم ملی باعث شده تا برای حضور این بازیکنان در اردوی تیم ملی تردیدهایی وجود داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید