درودگر: لیگ نباید روی زمین بماند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- صادق درودگر رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال با تاکید بر برگزاری لیگ فوتسال گفت: باز هم تاکید می‌کنم لیگ نباید روی زمین بماند. باشگاه‌ها چندین میلیارد سرمایه‌گذاری کردند و اگر از فوتسال رفتند چگونه می‌توان مجددا آن‌ها را جذب کرد؟ با برگزار نشدن لیگ برتر، تیم ملی و فوتسال آسیب می‌بینند. فوتسال آسیا در حال پیشرفت و سرمایه‌گذاری در این رشته هستند و ما نشسته‌ایم در مورد برگزاری یا عدم برگزاری لیگ تصمیم می‌گیریم.

صادق درودگر اظهار کرد: اگر لیگ برگزار نشود و یا این وقفه ادامه داشته باشد، مطمئنا تیم ملی ما آسیب می‌بیند و اقتدار فوتسال زیر سوال می‌رود. من نمی‌دانم این چه صحبت‌هایی است که بعضی از دوستان می‌گویند اگر لیگ برگزار نشود ما اردوی تیم ملی را برگزار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: مگر می‌شود بدون برگزاری لیگ بازیکنان را وارد شرایط مسابقه کرد؟ سازمان لیگ بهتر است هر چه زودتر تکلیف شروع لیگ را مشخص کند تا همه از سر در گمی‌در بیایند، باشگاه‌های خصوصی و غیرخصوصی که در فوتسال سرمایه‌گذاری کردند برای دیده شدن در رسانه‌ها به خصوص تلویزیون آمدند. اگر لیگ برگزار نشود انگیزه‌ای ندارند که بخواهند در فوتسال سرمایه گزاری کنند.

درودگر در مورد عدم شروع لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: درست است شیوع ویروس کرونا کار را برای برگزاری شروع هر ورزشی سخت کرده اما نمی‌توان به خاطر این ویروس ورزش کشور را تعطیل کرد. ما می‌توانیم مثل سایر رشته‌ها، والیبال هندبال و.. لیگ برتر فوتسال را با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی برگزار کنیم.

درودگر گفت: من نمی‌دانم چرا فوتسال را مثل سایر رشته‌های دیگر داخل سالن برگزار نمی‌کنند؟ حتما مشکلاتی از سوی ستاد کرونا مطرح شده است با این حال مسئولان سازمان لیگ می‌توانند با رایزنی از طریق بخش پزشکی فدراسیون فوتبال و رعایت کلیه پروتکل‌ها و با هماهنگی مسئولان مربوطه لیگ را به صورت متمرکز و یا فشرده، در محل باز با کف‌پوش‌های پرتابل در زمین‌‌‌های فضای باز، در استان‌های جنوبی یا به صورت چند منطقه‌ای فوتسال را برگزار کنند. مثلا در تهران و کرج می‌شود در استادیوم‌های بزرگ کشتیرانی، هندبال یا آزادی که فضایی بزرگتر دارند و مشکل کمتر است دیدارها برگزار شود. تماشاگر هم‌ نداریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید