اکبرمنادی: در ایران دروازه بان‌ها مظلوم هستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین اکبرمنادی دروازه بان سایپا  گفت: در ایران دروازه بان‌ها مظلوم هستند. تا گل می‌خوریم، می‌گویند تقصیر دروازه بان بوده، اما اینطور نیست. همه تیم در گل خوردن و گل زدن سهیم هستند. همانطور که وقتی کلین شیت هم می‌کنیم، من می‌گویم مدافعان نیز در آن سهم دارند.

حسین اکبرمنادی درباره شروع دوران دروازه بانی خود عنوان کرد: من دروازه بانی را از گهر دورود آغاز کردم. من همیشه دوست داشتم در چارچوب باشم. دروازه بانی عشق می‌خواهد چون باید در هر زمینی شیرجه بزنی. من از فصل ۹۱-۹۲ به سایپا آمدم. آن زمان در همه رده‌ها بازی می‌کردم و فکر می‌کنم همزمان هم در بزرگسالان بودم و هم در نوجوانان.

اکبرمنادی با بیان اینکه تلخی اتفاق سال قبل هنوز یادم نرفته افزود: یک بازی بود که سال قبل ما ۵ گل از تیم فوتبال سپاهان دریافت کردیم. البته من سه گل خوردم و تعویض شدم. یادم است که سرمربی آن موقع به من زیاد بازی می‌داد. حتی قبل از آن بازی مصدوم بودم و خودم فکر نمی‌کردم که بازی کنم، اما به من گفتند باید داخل زمین بروی. شیرینی برد دیروز هم باعث نشد تا تلخی آن باخت را فراموش کنم. خیلی برای یک دروازه بان سنگین است که وسط بازی تعویض شود. امسال شرایط فرق می‌کند و آمدم که حقم را بگیرم.

اکبرمنادی همچنین در پایان صحبت‌‌‌های خود درباره سیوهایی که برابر تیم فوتبال پرسپولیس داشت، خاطرنشان کرد: خدا را شکر توانستیم با یک امتیاز زمین را ترک کنیم. من هم با کمک خدا و بچه‌ها توانستم دروازه را بسته نگه دارم. از بین سیوهایی که داشتم، سیو اول را که روی شوت آقای عبدی داشتم، ‌از همه بیشتر دوست دارم. دیروز به من گفتند مثل واکی بایاشی سیو کردی!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید