دروازه بان ذوب آهن به جذب حبیب فرعباسی واکنش تند نشان داد

حبیب فرعباسی دروازه‌بان فصل گذشته تراکتور که در نفت مسجدسلیمان سابقه همکاری با مهدی تارتار را دارا است، امروز با عقد قراردادی رسمی‌به ذوب‌آهن پیوست.

حضور فرعباسی در ذوب‌آهن اما واکنش تندی را از سوی مهدی امینی دروازه بان دیگر تیم اصفهانی در پی داشت. امینی که در هفته‌‌‌های آخر لیگ سال گذشته به جای شهاب گردان محروم در ترکیب تیمش بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت حالا از حضور فرعباسی دلخور شده و در  صفحه اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد.

01635908

وی نوشت: «باید ادامه بدم، باید جلو برم… یاد گرفتم اگر نمی‌تونم پرواز کنم، قدم‌زنان برم. اگر نمی‌توانم قدم بردارم، سینه‌خیز برم! اما با تمام وجودم ادامه بدم.»
طعنه تند او به ذوب‌آهنی‌ها در پایان متنش است: «فوتبالیست اصفهانی تو شهر خودش اینقدر غریبه که هیچ کجای دنبال ندیدم(حرف دل)»

این واکنش امینی به حضور فرعباسی درشرایطی اتفاق افتاده که روابط او و مهدی تارتار از سال گذشته تیره و تار شده بود. امینی پارسال در پیکان حضور داشت و در هفته‌‌‌های پایانی لیگ نوزدهم هم برای این تیم به میدان رفته بود اما با حضور مهدی تارتار دیگر در ترکیب خودروسازان قرار نگرفت. در نهایت نیم فصل هم امینی این تیم را ابتدا به مقصد ماشین سازی و بعد به مقصد ذوب‌آهن ترک کرد.

حالا که امینی در ذوب‌آهن حضور دارد بار دیگر مهدی تارتار به اصفهان رفته وجذب فرعباسی نیز باعث ناراحتی کاپیتان و دروازه‌بان سابق تیم امید ایران شده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد جدایی امینی از ذوب‌آهن قطعی است و او باید در تیم دیگری فوتبالش را ادامه بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید