دروازه‌بان فوتسال: هرچه لیگ فوتسال زودتر شروع شود، به صلاح است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دروازه‌بان ملی پوش فوتسال ایران علیرضا صمیمی‌با اشاره به شروع لیگ برتر فوتسال از دهم مهرماه، گفت: هرچه لیگ فوتسال زودتر شروع شود، به صلاح این رشته است.

علیرضا صمیمی‌اظهار کرد: این کمک می‌کند تا تیم ملی با آمادگی به جام ملت‌ها برود و نماینده ایران در جام باشگاه‌‌‌های آسیا هم آماده باشد. فوتسال ایران سال مهمی‌در پیش دارد.

صمیمی‌یادآور شد: شنیده بودم تورنمنت آذربایجان هم قبل از جام ملت‌ها برگزار می‌شود. ان شاءالله اول تورنمنت کیش برگزار شود چون به هماهنگی بازیکنان کمک می‌کند و سپس در تورنمنت آذربایجان به میدان برویم که حداقل چهار، پنج بازی انجام بدهیم و سپس وارد جام ملت‌ها شویم. یک بازی دوستانه مساوی ۱۰ جلسه تمرین است.

وی درباره اعلام خبر لغو تورنمنت فوتسال کیش و مبهم بودن وضعیت بازی‌‌‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال گفت: سال بسیار مهمی‌در فوتسال پیش رو داریم و انجام بازی دوستانه اهمیت زیادی دارد.

دروازه‌بان ملی پوش فوتسال ایران ادامه داد: آبان ماه مسابقات جام ملت‌ها را در پیش داریم. متاسفانه بازی دوستانه انجام نداده ایم و آخرین بازی ما تورنمنت مشهد بود. به بازی دوستانه نیاز داریم حتی اگر با تیم هایی چون کویت و عراق باشد.

وی تاکید کرد: در این شرایط حق انتخاب نداریم. بازی با تیم هایی چون کویت، عراق و حتی تیم زیر ۲۰ سال هم به ما کمک می‌کند. امیدوارم با درایت کادر فنی و حمایت‌‌‌های کمیته فوتسال و فدراسیون بازی تدارکاتی داشته باشیم.

دروازه‌بان ملی پوش فوتسال ایران که بوشهری و یکی از دوستان نزدیک مهدی طارمی‌مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هم هست، در بخش دیگری از صحبت هایش درباره طارمی‌گفت: من در این مدت که مهدی در ایران بود، با او در تماس بودم. حضور مهدی در تیم پورتو قطعی است و از این بابت خوشحالم چون خودم هم دوست داشتم او به پورتو برود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید