دردسری جدید برای فوتبال ایران به نام راهیان کرمانشاه

علی محبی زنگنه  رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه خبر از مکاتبه AFC با فدراسیون فوتبال کشورمان درخصوص باشگاه راهیان کرمانشاه داد.

وی در گفتگویی با تایید ارسال نامه AFC به فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: اخیرا این نهاد بین المللی طی نامه ای به فدراسیون فوتبال کشورمان خواستار توضیح درخصوص شکایت باشگاه راهیان از فدراسیون شده است.

وی افزود: در تماسی که طی دو هفته گذشته با مسئولین فدراسیون فوتبال داشتم اعلام کردند که ظرف هفته‌‌‌های آینده به نامه AFC پاسخ خواهند داد.

این مسئول در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال رونوشتی از نامه AFC  را در اختیار هیات استان قرار داده یا خیر، گفت: تنها از طریق تماس تلفنی در جریان این نامه قرار گرفته ام.

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه در پاسخ به ادعای مدیرعامل باشگاه راهیان مبنی بر خط دهی برخی از اعضای فدراسیون فوتبال ایران به AFC نیز گفت: اطلاعی از این مسئله ندارم، اما آنچه که مشخص است این نهاد بین المللی خواستار شفاف سازی در رابطه با پرونده راهیان و چرایی پیگیری آن از طریق مراجع قضایی شده است.

وی در خصوص صحبت‌‌‌های مدیرعامل باشگاه راهیان مبنی بر اینکه عده ای در کرمانشاه نمی‌خواهند این تیم به لیگ دسته اول باز گردد هم گفت: آقای کریمی‌مدیرعامل این باشگاه تلاش زیادی برای بازگشت تیمش به لیگ دسته اول کرده، اما مانع تراشی هایی هم وجود دارد.

محبی در ادامه در رابطه با موضع احتمالی فدراسیون فوتبال در رابطه با درخواست AFC نیز عنوان کرد: هنور مشخص نیست و نمی‌توان در این رابطه اظهارنظری کرد، اما از کرمانشاه پیگیر این موضوع هستیم و در صورت لزوم با مسئولین فدراسیون فوتبال در این رابطه بصورت ویژه نشستی خواهیم داشت.

درخواست AFC از فدراسیون فوتبال ایران در خصوص چرایی ورود دستگاه قضایی به موضوع پرونده باشگاه راهیان درحالی است که طبق اسنادی که مدیرعامل این باشگاه در اختیار ایسنا قرار داده و برای اولین بار منتشر می‌شود، باشگاه راهیان پیش از پیگیری پرونده خود از طریق مراجع قضایی، موضوع را بارها از طریق فدارسیون فوتبال پیگیری کرده بود، اما مورد رسیدگی قرار نگرفته بود و پس از ناامیدی از رسیدگی فدراسیون از طریق مراجع قضایی دادخواهی کرده است.

نامه AFC به فدراسیون فوتبال ایران درخصوص باشگاه راهیان

نامه AFC به فدراسیون فوتبال ایران درخصوص باشگاه راهیان

مدیرعامل باشگاه راهیان پیش از این در گفت و گو با ایسنا، عنوان کرده بود که حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ در سال 1394 که باشگاه راهیان نامه ای اعتراض آمیز به رئیس فدراسیون داشته، پای نامه را امضاء کرده، اما اکنون به عامل اصلی عدم بازگشت راهیان به لیگ دسته اول تبدیل شده است.

نامه AFC به فدراسیون فوتبال ایران درخصوص باشگاه راهیان

نامه AFC به فدراسیون فوتبال ایران درخصوص باشگاه راهیان

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید