درخشان: پرسپولیس می‌تواند روی پای خود بایستاد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید درخشان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه خصوصی سازی سرخابی‌ها شعار است یا این دفعه این اتفاق رخ می‌دهد، گفت: من فکر می‌کنم تاکنون خصوصی سازی سرخابی‌ها شعار بوده است و امیدوارم از این به بعد بتوانند این موضوع را عملی کنند و پرسپولیس و استقلال خصوصی شود.

حمید درخشان افزود: به نظرم اگر این ۲ باشگاه خصوصی شوند بار مسئولیت شان از دولت برداشته می‌شود و اجازه بدهند که خودشان این ۲ باشگاه را اداره کنند معتقدم باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس توانایی اداره خود را دارند، اما نباید ۲ پهلو صحبت کنند و قطعا اعلام کنند که فروشنده هستند و مطمئن باشند که پرسپولیس می‌تواند روی پای خود بایستاد.

درخشان درباره اینکه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس برای خرید باشگاه پرسپولیس اقدام می‌کند، ابراز کرد: صددرصد اقدام می‌کند و من مطمئن هستم که شرکت پیشکسوتان می‌تواند این کار را انجام بدهد.

وی درباره اینکه فقط وعده پرداخت بدهی‌ها را می‌دهند و اجرایی نمی‌کنند، تصریح کرد: من فکر می‌کنم که اوایل کار رسول پناه پرداخت بدهی‌ها اجرایی شده است و پول به بازیکنان پرداخت کردند.

درخشان یادآور شد: رسول پناه به تنهایی نمی‌تواند مشکلات را حل کند و باید همه دست به دست هم بدهند و به سرپرست پرسپولیس کمک کنند، چون بار سنگینی بر دوش رسول پناه است و مسئولیت سختی را برعهده گرفته است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دعوای قلعه نویی و پیروانی خاطرنشان کرد: به نظرم هر ۲ نفر قابل احترام هستند و هر کدام از آن‌ها در لباس بازیکنی و مربیگری به فوتبال ایران خدمت کردند.

وی ادامه داد: معتقدم این مسائل نباید پیش بیاید، چون فوتبال لطمه می‌خورد. مطمئن هستم که این مشکلات هر چه زودتر حل می‌شود و قلعه نویی و پیروانی قابل احترام برای فوتبال ملی کشورمان هستند و امیدوارم مسائل به وجود آمده مرتفع شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید