درخشان: راه کارهای بسیاری برای مشکل پیش آمده وجود دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید درخشان عضو کانون مربیان فوتبال در پاسخ به این سوال که نظر خودتان در مورد ادامه پیدا کردن لیگ برتر چیست، گفت: من نظرم این است که ما در وهله اول باید جامعه و سلامتی ورزشکاران را درنظر بگیریم.

حمید درخشان اظهارکرد: فکر می‌کنم اگر بتوانیم بدون تماشاگران و با رعایت نکات بهداشتی لیگ را ادامه بدهیم خوب است ولی اگر نتوانستیم این کار را انجام بدهیم راه‌کارهای دیگر را بررسی کنیم.

درخشان با تاکید بر اینکه راه کارهای بسیاری برای مشکل پیش آمده وجود دارد، ابراز کرد: این‌طور نیست که ما راه‌کاری نداشته باشیم پیشنهاد اول ما این بود که مسابقات لیگ بدون تماشاگر برگزار شود.

عضو کانون مربیان فوتبال ادامه داد: پیشنهاد دوم این بود که اگر لیگ ادامه پیدا نکرد، بدون حذف کردن تیمی‌از لیگ اتفاق بیفتد و دو تیم هم از لیگ یک به این لیگ برتر اضافه شود تا ما در سال آینده لیگ را با حضور ۱۸ تیم برگزار کنیم. ما قبلاً هم با این تعداد تیم توانسته‌ایم لیگ را برتر کنیم.

این مربی فوتبال پیشنهاد سوم کانون مربیان را این‌گونه اعلام کرد: در ابتدای فصل بعد ۹ بازی این فصل برگزار شود و پس از آن قهرمان را مشخص کنیم.

وی اضافه کرد: پیشنهاد چهارم این بود که اگر لیگ ادامه پیدا نکرد، سازمان لیگ بیاید قهرمان فصل گذشته، قهرمان نیم فصل و تیمی‌که الآن در صدر جدول قرار دارد را به‌عنوان قهرمان اعلام کند در این گونه حقی از کسی ضایع نخواهد شد.

عضو کانون مربیان فوتبال در پایان یادآورشد: این پیشنهادها مکتوب شد ولی متأسفانه آن را در بیانیه چاپ نکردند و باعث شد که شبهاتی به وجود بیاید. من پیشنهادهای کانون را به‌عنوان نایب رئیس دوم این کانون خدمت شما اعلام کردم و امدیوارم هرچه زودتر این بیماری ریشه کن شده و به حالت قبل برگردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید