درخشان: بازی دوم با التعاون سخت‌تر است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید درخشان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی بعدی پرسپولیس مقابل التعاون گفت: بازی دوم مقابل التعاون با دیدار دیشب خیلی متفاوت است و به نوعی سخت‌تر است.

حمید درخشان افزود: هرچقدر ما از حریف عربستانی شناخت پیدا می‌کنیم آنها هم الان با نوع بازی پرسپولیس آشنا شده‌اند. گل‌محمدی و بازیکنانش باید هوشیار باشند تا بتوانند یک ۳ امتیاز دیگر را هم به اندوخته‌های خودشان اضافه کنند تا در جدول موقعیت بهتری پیدا کنند.

درخشان درباره شانس موفقیت پرسپولیس در صعود از گروه گفت: بازی دوم با التعاون خیلی اهمیت دارد و پیروزی در این دیدار خیلی در صعود پرسپولیس ‌تاثیر‌گذار است. سرخپوشان اگر ۳ امتیاز بازی پنجشنبه را به دست بیاورند شانس صعودشان از گروه بالا می‌رود.

وی در خصوص بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: بازی بدی نبود. پرسپولیس در نیمه اول خیلی خوب نبود ولی رفته رفته هرچه از زمان بازی گذشت و به خصوص در نیمه دوم شکل بازی تیم تغییر کرد و سرخپوشان شرایط بهتری در انجام برنامه‌های کادرفنی پیدا کردند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ابراز کرد: البته با توجه به تغییراتی که تیم داشته است پرسپولیس نیاز به زمان دارد تا نفرات جدید در قالب تاکتیکی کادر فنی تیم قرار بگیرند.

او در خصوص عملکرد بازیکنان جدید مقابل التعاون تصریح کرد: در کل بازیکنان جدید عملکرد بدی نداشتند. در نیمه اول خیلی خوب نبودند ولی با شروع نیمه دوم و با صحبت‌هایی که کادر فنی با بازیکنان داشتند شکل بازی تیم بهتر شد و بازیکنان جدید هم با اعتماد به نفس بیشتری بازی کردند.

درخشان گفت: مشکل سرخپوشان مقابل التعاون این موضوع بود که این تیم تمام‌کننده نداشت و کادرفنی باید برای حل این موضوع کار کنند. پرسپولیس با سایر تیم‌ها متفاوت است و هواداران انتظار بالایی از بازیکنان و به خصوص بازیکنانی که تازه به این تیم می‌آیند، دارند و آنها باید سعی کنند بیشتر در خدمت تیم باشند و خیلی زود با شرایط تیم وفق پیدا کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید