درخشان:هیچ بازیکنی حق ندارد خود را از الان قهرمان بداند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید درخشان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال بدون هوادار جذابیت ندارد اما با توجه به شرایط ویژه‌ای که وجود دارد باید به قوانین احترام گذاشت.

حمید درخشان اظهارکرد: کسانی که دستور به برگزاری بازی‌ها را دادند باید تمام مسوولیت بهداشتی مسابقات را بر عهده بگیرند و کادر پزشکی تیم‌ها هم در این شرایط مسوولیت سنگینی را بر عهده دارند، امیدوارم با رعایت مسائل بهداشتی بازیکنی دچار مشکل نشود.

درخشان ابرازکرد: خیلی‌ها به این نکته اشاره می‌کنند که چون پرسپولیس با تیم‌های مدعی بازی کرده در ادامه کار آسانی پیش رو دارد اما اینطور نیست، از این موضوع هم پرسپولیس بیشترین ضرر را می‌کند چرا که یار دوازدهم در راه قهرمانی در کنار تیم حضور ندارد اما باز هم با این شرایط ایده‌آل منتظر پوکر قهرمانی هستیم.

وی گفت: تنها توصیه من به بازیکنان این است از الان خود را قهرمان ندانند. زمانی تیم بهمن ۱۳ امتیاز در هفته‌های پایانی از پرسپولیس جلو بود اما در نهایت این اختلاف امتیازی را جبران کردیم و قهرمان شدیم پس ۱۰ امتیاز اختلاف، فاصله تضمین‌کننده‌ای برای قهرمانی نیست.

درخشان تصریح کرد: تقریبا تمام تیم‌هایی که برای بقا در لیگ می‌جنگند مقابل پرسپولیس بازی دارند. بازی برابر این تیم‌ها به مراتب سخت تر است چرا که آنها می‌آیند و با چنگ و دندان می‌جنگند و اجازه نخواهند داد که امتیازی از دست آنها خارج شود.

وی با بیان اینکه شانس قهرمانی بالا است و تیم هم شرایط خوبی دارد اما این موضوع که از الان خود را قهرمان بدانیم ممکن است به آفتی برای پرسپولیس تبدیل شود، یادآورشد: کار پرسپولیس نسبت به سایر تیم‌ها نه تنها آسان نیست بلکه به مراتب سخت تر هم است.

درخشان اضافه کرد: نکته خوبی که دیدم در صحبت‌های یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم بود که اعلام کرده بود هیچ بازیکنی حق ندارد خود را از الان قهرمان بداند. تیم یکدل است و امیدوارم این بار با یحیی گل‌محمدی که یک مربی داخلی از خانواده پرسپولیس است، قهرمانی را جشن بگیریم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: اکنون در شرایط ویژه‌ای قرار داریم، سلامت جامعه و بازیکنان در اولویت است اما این بلاتکلیفی مسابقات هم سخت بود و تضمینی وجود نداشت که برای مثال دو یا سه ماه دیگر این ویروس از بین خواهد رفت پس تصمیم خوبی گرفته شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید