دربی تهران ۲۴ ساعت زودتر برگزار می شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -پس از برگزاری قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور ، سازمان لیگ از تغییر زمان دیدار دربی تهران خبر داد.

تغییر در زمان برگزاری دربی تهران

در حالی که پیشتر اعلام شده بود دیدار تیمهای استقلال  و پرسپولیس تهران روز ۵ آبان ماه رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت تا دیدار هفته دهم خود را برگزار کنند ، سازمان لیگ برتر پس از قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور تاریخ این دیدار را تغییر داد.

در اطلاعیه سازمان لیگ برتر آمده است : قرعه کشی مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی شامگاه دوشنبه برگزار شد که ۱۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند. این مرحله قرار است روزهای سوم و چهارم آبان برگزار شود. البته دیدار نساجی و استقلال برای اینکه استقلال بتواند در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی باشد، روز ۲۸ مهر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و فردای این روز پرسپولیس در مرحله یک‌شانزدهم نهایی در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت می‌رود. این تداخل باعث شد تا داربی پایتخت بین استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر به احتمال زیاد چهارم آبان برگزار شود.

با توجه به اطلاعیه سازمان لیگ برتر اولین دربی تهران که پس از سالها نبردی میان مربیان خارجی خواهد بود ۲۴ ساعت زودتر از زمان اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.

دربی تهران ۴ آبان ماه در حالی برگزار می شود که دو تیم پیش از این ۸۴ بار رو در روی یکدیگر قرارگرفته اند و این مصاف ۸۵ دو تیم خواهد بود.

حضور دو مربی خارجی در دو تیم مطرح پایتخت بر حساسیت های این دیدار افزوده است. حضور وینفرد شفر آلمانی روی نیمکت آبی ها و برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت سرخ پوشان تهرانی نوید دربی زیبایی را در مصاف ۸۵ دو تیم می دهد.

دربی تهران توسط مجله معتبر وردساکر به عنوان مهمترین دربی در آسیا و ۲۲ دربی بزرگ در جهان اعلام شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 18 =

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید