درباره پایگاه خبری صدای معتمد

پایگاه خبری صدای معتمد با همت و تلاش گروهی از جوانان فعال در عرصه خبررسانی که دل در گرو این آب و خاک دارند از تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۶  فعالیت خود را بصورت آزمایشی آغاز نمود.

 پایگاه خبری صدای معتمد در تاریخ ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ با شماره ثبت ۸۲۰۷۲ مجوز فعالیت خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌دریافت نمود.

مجوز پایگاه خبری صدای معتمد
مجوز پایگاه خبری صدای معتمد

این پایگاه خبری در زمینه‌‌‌های مختلف ( سیاسی – اقتصادی – صنعتی- فرهنگی و هنری – اجتماعی – ورزشی – بین المللی و … ) اطلاع رسانی خواهد داشت.

پایگاه خبری صدای معتمد یاری رساندن به جریان آزاد و واقعیت گرای اطلاعات به منظور حفظ و صیانت از منافع ملی (با رعایت قوانین جاری کشور ) را رسالت خود دانسته و فعالیت خود را ضمن احترام و عمل به قانون مطبوعات انجام خواهد داد و هرگونه فعالیت خارج از این چهارچوب در صدای معتمد جایگاهی نخواهد داشت.

صداقت، شفافیت و اخلاق گرایی شعاری است که سرلوحه کار خود قرارداده ایم.

لازم به توضیح است پایگاه خبری صدای معتمد ضمن احترام به تمامی‌احزاب فعال رسما اعلام می‌دارد رسانه ای مستقل از هر جناح، حزب و شخصیت سیاسی است و در بیان حقایق و اطلاع رسانی،شفاف و فارغ از علایق شخصی و سلیقه ای عمل خواهد کرد.

همچنین به واسطه لزوم تعامل با مخاطبین و عامه مردم جهت دریافت اخبار از منابع مردمی‌تاکید داشته و صفحه ارسال خبر به همین منظور در نظر گرفته شده است.

دوری از سیاست زدگی، پرهیز از سیاست گریزی و انعکاس واقعیات در صدای معتمد جایگاه ویژه ای خواهد داشت.

اعتنا و بررسی جدی مشکلات جامعه از دیگر اهداف و برنامه‌‌‌های ماست که جز با ارتباط و راهنمایی شما مخاطبین عزیز فراهم نخواهد شد.

پایگاه خبری صدای معتمد دریافت راهنمایی و نقد از طرف مخاطبان خود را نشانه رشد و پیشرفت دانسته و به آن می‌بالد.

لذا از مخاطبین عزیز تقاضامندیم از طریق صفحه تماس با ما نظرات، پیشنهادات، انتقادات و اخبار خود را برای ما ارسال نمایند.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید