دراگان اسکوچیچ: بوسنی یکی از بهترین تیم‌های اروپایی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره غیبت تعدادی از بازیکنان تیم ملی در دیدار با بوسنی گفت: سردار آزمون و مهدی طارمی‌نبودند. من بیرانوند را هم نداشتم. ۶-۷ بازیکن که سابقه جام جهانی دارند را در اختیار نداشتم. آنها بازیکنان مهمی‌هستند.

دراگان اسکوچیچ همچنین با اشاره به خاطرات دوران بازی کردن خودش تاکید کرد: بوسنی یکی از بهترین تیم‌های اروپایی است. خاطرات زیادی با همبازیان خود که بوسنیایی بودند دارم. چند نفر از آنها بازیکنان فوق العاده ای بودند. اکنون هم بوسنیایی‌ها ستاره‌ای همچون میرالم پیانیچ را دارند که یکی از بهترین‌های جهان است.

دراگان اسکوچیچ درباره آخرین دیدار تدارکاتی خود و برد تیم ملی ایران برابر بوسنی ابراز کرد: ما رده ۲۹ را در رنکینگ فیفا داریم و بالاتر از بوسنی در این رده بندی هستیم. طبیعی است که دنبال برد باشیم و برای آن تلاش کنیم. برد مقابل بوسنی هم به ما نشان داد که از آنها خیلی بهتر عمل کردیم. از بازی و نتیجه آن لذت بردم.

اسکوچیچ بار دیگر درباره برد مقابل بوسنی صحبت کرد و گفت: قبل از برگزاری بازی با بوسنی احساس خوبی داشتم چون می‌دانستم تیمی‌که به زمین می‌فرستم خوب کار خواهد کرد. ما فشار روی دروازه بوسنی را از زمین حریف شروع کردیم. احترام زیادی برای بوسنی قائل هستم اما باید بگویم آنها را در زمین خودشان تحت فشار شدید قرار دادیم.

دراگان اسکوچیچ همچنین در پایان صحبت هایش درباره تاکتیک تیم ملی ایران که در دوبازی دوستانه اخیر خود تغییر کرده است نیز یادآور شد: در بازی با تیم فوتبال ازبکستان با سیستم ۲-۴-۴ لوزی بازی کردیم اما در این بازی ۱-۲-۴-۳ وارد میدان شدیم. می‌خواهم روش‌های متنوعی را به کار بگیرم تا به بهترین سیستم برسم. چند تاکتیک دیگر هم در ادامه خواهم داشت تا به مناسب‌ترین و بهترین گزینه برسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید