دایی هم به داوری اعتراض کرد؛ بحران داوری در لیگ برتر

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – علی دایی،سرمربی تیم سایپا پس از تساوی مقابل تراکتورسازی معتقد بود که سایپا باید برنده از زمین خارج می شد.

علی دایی در نشست خبری  و بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر تراکتورسازی تبریز گفت: مستحق پیروزی بودیم. در نیمه اول و دوم بهتر از تراکتور بودیم. تیمی که همه تیم‌ها را محوطه هجده قدم خودش حبس می‌کرد، در این بازی نتوانست کاری کند. به نظر من اگر داور جانب حق را می‌گرفت، می‌توانستیم این بازی را ببریم.

او ادامه داد: در زمین خودمان داور باید از تماشاگر بترسد؟ سوگیتا در یک صحنه با دست گرفت و چرخید و خطا تیم ما را گرفت. من نمی‌فهم. بازیکن را زدند و له کردند و هیچ اتفاقی نیفتاد. پنالتی برای ما نمی‌گیرند. یک سال زحمت ما را هدر می‌دهند. باید داور این طور قضاوت کند؟

دایی درباره جلسه‌ای که سعید فتاحی برای برنامه لیگ برتر با مربیان لیگ برتر گذاشته است گفت: من در این جلسه نبودم و برنامه را تایید نکردم. ایشان مصاحبه کرده و گفته همه مربی‌ها بوده‌اند. شاید من مربی لیگ سه هستم. چطور می‌شود برنامه طوری ریخته شده که تیم من زمان نداشته باشد؟ این از داوری و این از برنامه‌ای که برای برای ما می‌گذارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید