داوود پرهیزکار: ریسک برگزاری لیگ فوتسال بسیار بالاست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داوود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال در خصوص برگزاری اردوها و مسابقات تدارکاتی سایر کشورهای جهان از جمله کشورهای آسیایی مثل ژاپن، ازبکستان، امارات و کویت گفت: قطعاً ما هم برنامه‌هایی خواهیم داشت. در همان زمان که کرونا شدت داشت ما اردوهای تیم ملی را برگزار کردیم و طوری برنامه ریزی کردیم که کسی آسیب ندید.

داوود پرهیزکار اظهار کرد: اگر مسابقات لیگ شروع شود، شرایط در تیم ملی فرق می‌کند و اگر نشود یک برنامه ریزی دیگری صورت می‌گیرد. همانطور که گفتم که اگر مسابقات لیگ برگزار نشود برای تیم ملی اردوهایی می‌گذاریم تا آمادگی ملی پوشان حفظ شود.اگر مسابقات جام ملت‌های آسیا همان تابستان سال گذشته برگزار می‌شد، بهتر بود. مطمئناً با این شرایط وضعیت برای برگزاری این رقابت‌ها بدتر هم می‌شود.

رئیس کمیته فوتسال با بیان اینکه برای برگزاری مسابقات لیگ یک پروتکل بهداشتی کامل هم پیش بینی شده بود، تأکید کرد: در این ارتباط فردا جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال برگزار می‌شود و بنده هم در این جلسه به همراه رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال حضور دارم تا برای شروع لیگ به یک نتیجه برسیم.

داوود پرهیزکار تصریح کرد: درست است که لیگ باید برگزار شود و باشگاه‌ها هم می‌گویند در حال هزینه و تمرین کردن هستند اما از تمام اینها بالاتر، سلامت بازیکنان و مربیان است. بنده سایر رشته‌های ورزشی را رصد می‌کنم مثل والیبال، بسکتبال و کشتی که بعضی از بازیکنان و ورزشکارانشان مبتلا به کرونا شده‌اند و این شاید به ورزشکار آسیب بزند.

داوود پرهیزکار با تاکید بر اینکه باید تمام این جوانب را در نظر بگیریم و بعد لیگ را شروع کنیم، یادآورشد: شرایط در حال حاضر عادی نیست و گفته می‌شود اوضاع کرونا بدتر هم می‌شود. به این ترتیب تجمعاتی مثل برگزاری مسابقات فوتسال که حداقل ۵۰ نفر عضو تیم و بازیکن دارند، نگران کننده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید