داوری دربی پرسپولیس و استقلال در ترازوی داوری

کارشناس داوری فوتبال کشورمان، محمدرضا اکبریان، پنجشنبه شب پس از پایان دیدار پرسپولیس و استقلال در خصوص قضاوت سید مهدی سید علی داوری این دیدار اظهار داشت: مهدی سیدعلی در این بازی در مجموع داوری بسیار خوبی داشت و مشکل خاصی پیش نیامد.

وی ادامه داد: اخراج یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس درست بود و من از رفتار او تعجب کردم. تابلو تعویض حتما باید بالا بیاید و این پروتکل باید انجام شود. قبل از گل استقلال بازی در جریان بود و تعویض نباید صورت می‌گرفت. کار داور کاملا قانونی بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در مورد اعتراض فرهاد مجیدی سرمربی استقلال روی صحنه ابتدای نیمه اول که اعتقاد داشت دروازه‌بان پرسپولیس روی کوین یامگا خطا کرده، گفت: دروازه‌بان هیچ برخوردی با او نداشت و این صحنه به هیچ وجه پنالتی نبود.

اکبریان عنوان کرد: در نیمه اول سیلوا مدافع برزیلی استقلال باید یک اخطار می‌گرفت. وقت اضافه‌ نیمه اول درست بود. در یک صحنه در نیمه اول باید ادامه بازی صادر می‌شد.

وی افزود: کمک داور روی صحنه گل استقلال بسیار خوب کار کرد چرا که رودی ژستد در آفساید قرار نداشت و دو بازیکن دیگر استقلال در آفساید بودند. تنش بسیار زیاد بود اما تیم داوری خوبی برای این دیدار انتخاب شده بود.

نود و هشتمین دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال عصر پنجشنبه برگزار شد و در نهایت هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

استقلال که هنوز در فصل جاری شکست نخورده است با این تساوی به امتیاز ۵۵ رسید تا مسیرش برای قهرمانی هموار شود و پرسپولیس هم به امتیاز ۴۹ رسید تا کار سختی برای تکرار قهرمانی‌هایش داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید