داود سیدعباسی از بدترین وضعیت شهرخودرو مقابل سپاهان می گوید

سرمربی شهرخودرو، داود سیدعباسی در نشست خبری بعد از شکست مقابل سپاهان، اظهارداشت: در دقایقی از بازی تمرکز خودمان را از دست دادیم، تا وقتی گل اول را خوردیم خوب مقاومت می‌کردیم. نیمه دوم هم خوب شروع کردیم اما پشت هم گل‌های بدی خوردیم. وقتی مقابل سپاهان بازی می‌کنید باید تمام 90 دقیقه را حواستان باشد.

سرمربی شهرخودرو افزود: بزرگترین مشکل ما خودمان هستیم، امروز بدترین بازی‌مان را به نمایش گذاشتیم و فکر می‌کنم گل‌های بد دست از سرما برنمی‌دارد. فکر می‌کنم بهترین بازیکنان ایران در تیم سپاهان بازی می‌کنند و سپاهان شایسته بود تا هفته آخر برای قهرمانی بجنگد. سپاهان با بازیکنان، مربی و ساختار خوبی که دارد در کشورمان به خوبی در رقابت‌ها ظاهر می‌شود. امروز ما از روزهای خوبمان فاصله داشتیم، به تیم سپاهان و نویدکیا تبریک می‌گویم اما واقعیت این است زورمان به سپاهان نرسید. باید با واقعیت روبه‌رو شد چون اگر بخواهیم توجیه بیاوریم کار را برای خودمان سخت‌تر می‌کنیم. واقعیت داستان این است که هیچ چیز ما با سپاهان قابل مقایسه نیست اما باز هم بچه‌ها تلاش خود را کردند.

وی درباره اینکه بی انصافی است عملکرد شهرخودرو را به یک بازی محدود کنیم و شما 2 سال پیش در این تیم بودید، به اصفهان آمدید، چه اتفاقی برای شهرخودرو افتاده که قعر جدول است، تصریح کرد: قصه شهرخودرو قصه مثنوی است اگر بگویم؛ من اول فصل نبودم و اتفاقاتی که نیم فصل اول افتاد من در جریان نبودم اما شما عقب برگردید می‌بینید چه اتفاقاتی برای شهرخودرو افتاد؟ کاملا مشخص است، دوستان کارشناسی کنند، تیمی که در لیگ 2 فصل خوب را سپری کرد. سیر نزولی از ابتدای این فصل مشهود بود اتفاقاتی که افتاد و بگیر و ببندها تاثیر خود را گذاشت.

سرمربی شهرخودرو افزود: 2 سال پیش که آمدیم با سپاهان بازی کنیم، تیم قابل مقایسه با الان نیست. نگاه اجمالی هم بیندازیم می‌بینیم تفاوت بسیار زیاد است. تیم بازیکنان جوانی را گرفت نمی‌دانم سیاست باشگاه بود یا با نظر سرمربی وقت جذب شده بودند، به هر حال قیاس دور است اما من از روزی که آمدم فکر می‌کنم امروز ضعیف‌ترین بازی‌مان بود البته مقابل سپاهان در اصفهان، بدون اغراق با احترامی که برای همه تیم‌ها قائل هستم و قهرمانی استقلال را تبریک می‌گویم، سپاهان با نفرات و کادر فنی که دارد تا هفته آخر برای قهرمانی جنگید. اگر سپاهان در یکی دو بازی غافل نمی‌شد، واقعا یک تیم کامل است. از عقب تا جلو ببینید بازیکنان خوبی دارد که رزومه‌شان در فوتبال ایران معلوم است و باید در سطح آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

سیدعباسی افزود: بچه‌های ما با وجود اینکه تمام تلاش‌شان را کردند واقعا می‌گویم زورمان نرسید چون هیچ چیز ما با سپاهان قابل مقایسه نیست، تفاوت ما از زمین تا آسمان است. شاید گل دوم و سوم را قشنگ‌تر می‌خوردیم اینقدر به ما فشار نمی‌آمد، گل‌های بدی خوردیم. توپ دست سپاهان بود اما موقعیت آن چنانی و 100 درصد گل داشته باشند یا دفاع ما در فشار باشد این طور نبود اما گل‌های بدی دریافت کردیم.

وی درباره اینکه شما مقابل استقلال خیلی اذیت شدید یا سپاهان، گفت: سپاهان. در تیم ما عدم تعادل مشهود است. اگر نگاهی به ترکیب تیم ما داشته باشید بازیکنانی داریم که از ابتدا تا الان 90 دقیقه بازی کرده‌اند. بازیکنانی داریم که اگر روز خوب‌شان نباشد به مشکل برمی‌خوریم. در پست‌های مختلف این را می‌گویم چون بین بازیکنانم فرقی نیست و امروز یکی دو بازیکن ما روز خوبشان نبود. طبیعی هم هست. فوتبال این طور نیست که همیشه در یک سطح باشی، یک روز خوب دارید و یک روز بد و این کار را برای ما سخت می‌کند. نه فقط در این بازی، در بازی‌های قبلی هم همین طور بود چون بازی‌ها پرفشار است.
سرمربی شهرخودرو در پاسخ به این سوال که شما یکی از مربیان آکادمی خود را به عنوان بازیکن به شهرخودرو آوردید، اظهارداشت: سال قبل که این بازیکن به شهرخودرو آمد من خودم مدیراجرایی بود. امیرحسین نعمتی مربی آکادمی خودم است و امسال اول فصل در لیست نبود و بازی نمی‌کرد اما باتوجه به شناختی که از او داشتم از روزی که آمدیم به تیم اضافه شده و عصای دست‌مان هم بوده است، کار هم می‌کند مهم هم نیست کجا، همین که باری را از روی دوش تیم بردارد خوب است. شرایط تیم ما با هیچ کدام از تیم‌های لیگ برتر قابل مقایسه نیست. شهرخودرو واقعا میلیون‌ها سال نوری با شرایط نرمال با همه تیم‌ها فاصله داشته و با سپاهان بیشتر.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید