دانشگر: در فوتبال ایران راحت دروغ می‌گویند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد دانشگر مدافع تیم استقلال تهران با بیان اینکه سال گذشته ما سال پر تلاطمی‌داشتیم ولی از نظر نتیجه گیری بد عمل نکردیم، گفت: خداروشکر توانستم موفقیت‌های خوبی کسب کنم و روند نسبتا رو به رشدی داشته باشم.

محمد دانشگر با اشاره به اینکه شرایط برای ما ایده آل نبوده و این را همه می‌دانند و مشخص است، اظهارکرد: بدون توجه به مسائل مدیریتی ما به عنوان بازیکن تلاش خودمان را می‌کنیم تا بهترین نتایج را برای شادی هواداران رقم بزنیم اما خواه یا ناخواه مسائل مدیریتی روی همه چیز تاثیر گذار است.

دانشگر یا تاکید بر اینکه بعد از توهینی که به استراماچونی شد خیلی ناراحت شدم، تصریح کرد: در اصل هیچگونه انتظار نداشتم به سرمربی که زحمات زیادی برای تیم استقلال کشیده بود اینگونه توهین و بی احترامی‌شود.

وی افزود: استراماچونی سرمربی درست کاری بود و بی احترامی‌به او واقعا بی انصافی بود. قبول دارم که به نوعی اشتباه کردم و نباید آنطور واکنش نشان می‌دادم اما آن صحبت‌ها درباره سرمربی قبلی ما هم اصلا درست نبود.

این ورزشکار خاطرنشان کرد: آرزو دارم که دیگر اتفاقات سال گذشته را نبینیم و نباید رفت و آمدها سریع و شتابزده باشد؛ ما به عنوان بازیکن تلاش کردیم، تلاش می‌کنیم و همیشه تلاش خواهیم کرد تا بهترین‌ها را برای هواداران‌مان رقم بزنیم.

وی درباره اعتراض پارس جنوبی به نرفتن استقلالی‌ها به جم خاطرنشان کرد: پارس‌جنوبی طوری صحبت کرد که انگار می‌خواهد در جدول جای ما را بگیرد. ما در این فصل اینقدر مصدوم داده‌ایم که حالا با این وضعیت هر تیمی‌ادعا می‌کند که استقلال را شکست می‌دهد. نیم‌فصل اول را به یاد بیاورید، هیچ تیمی‌اندازه ما موقعیت ایجاد نمی‌کرد ولی متأسفانه روی دور بدشانسی افتادیم و تعداد زیادی از بازیکنان مصدوم شدند.

دانشگر ادامه داد: همین پارس‌جنوبی بازی رفت را به یاد بیاورد که ما چطور بازی کردیم. همین تیم‌هایی که الان برای ما رجز می‌خوانند در دور رفت وقتی مقابل استقلال بازی کردند سرشان پایین بود. ما قبل از همین بازی اعلام کردیم که چند بازیکن کرونایی داریم و به فکر سلامت لیگ بودیم، آنهایی که دنبال پنهان‌کاری هستند چه جوابی دارند؟ ما هیچ‌چیزی را پنهان نکردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید