دانشگر: آرزوی بچگی‌ام گلزنی در دربی بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه همه تیم تلاش کردند و سنگ تمام گذاشتند، گفت:من از این طرز فکر می‌ترسم که می‌گویند پرسپولیس را بردیم می‌رویم تراکتور را هم می‌بریم چون خیلی بازی خطرناکی و بسیار مهمی‌است.

محمد دانشگر اظهار کرد: این‌که به صورت تک بازی برگزار می‌شود بسیار دشوار است. ضمن این‌که بازیکنان باتجربه‌ای هم دارد و امیدوارم بتوانیم با یک نمایش خوب مقابل تراکتور به پیروزی و قهرمانی برسیم.

دانشگر افزود: کسی که استقلالی است، همه جوره استقلالی است؛ شما خواننده و بازیگر می‌بینید که در خانه نشسته و تیم می‌برد خوشحال می‌شود و وقتی هم بازنده می‌شود بسیار اندوهگین می‌شود. در هر نقطه از دنیا هم بخواهد باشد برایش فرقی ندارد چون استقلال ببرد خوشحال است.

وی ادامه داد: آرزوی بچگی من گلزنی در دربی است؛ دیشب که با خانواده‌ام صحبت می‌کردم حرف خوبی مطرح شد. پنج سال قبل که استقلال می‌برد، من و برادرانم با موتور به خیابان می‌رفتیم و شاد بودیم اما الان من توانستیم باعث شوم که هواداران استقلال خوشحال شوند و مقابل خانه‌ام بروند و تشویق کنند.

او درخصوص مصدومیت مچ پایش ابراز کرد: مصدومیت مچ پای من خیلی قدیمی‌است و در دوران تیم ملی امید پایم دچار شکستگی شد و ۹ ماه دوره درمانی داشتم در دیدار با پیکان هم مچ پای من پیچید و چون در پای من در آن قسمت به جای استخوان آهن (پلاتین) است.

مدافع تیم فوتبال استقلال یادآورشد: مصدوم شدم و در اواسط بازی از زمین خارج شدم. بعد از آن هم که مشکلات پیش آمد و یک هفته‌ای دور از تمرین بودم، راستش کسی هم احوالم را نپرسید و خانه بودم.

دانشگر خاطرنشان کرد: خودم البته هر روز به تمرین وزنه می‌رفتم و پایم را قوی کردم و در تست هم شرکت کردم که همه پزشکان گفتند باید یک تا دو هفته استراحت کنید؛ چهار ساعت قبل از عرق‌گیری تیم به هتل رفتم و به سرم زد که برای استقلال بازی کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید