دادرس:فوتبال تعطیل و شایعات دور و بر آن زیاداست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با بیان اینکه فوتبال تعطیل است و شایعات دور و بر آن زیاد است، گفت: نمی‌دانم این حرف‌هاه از کجا آمده، من قبلا هم گفته بودم که اوایل هفته آینده رأی نهایی کمیته استیناف برای بازی پرسپولیس و سپاهان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام می‌کنیم، حالا عده‌ای با منظور یا بدون منظور این حرف‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح می‌کنند.

مهدی دادرس افزود: ما کار خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم و به خودمان اعتقاد داریم که حکم عادلانه‌ای صادر خواهد شد، ممکن است اشتباهی صورت بگیرد، اما هیچ حب و بغضی و خط و خطوطی در صدور حکم وجود ندارد‌ چون ما بر اساس مشاهدات و طبق آیین نامه تصمیم می‌گیریم و به جز آیین نامه و مقررات نمی‌توانیم حکم بدهیم.

دادرس با اشاره به اینکه ما دوشنبه‌ها جلسه داریم، فردا جلسه شور با آقایان قضات برگزار خواهیم کرد، تصریح کرد: بر اساس صحبت‌هایی که شنیدیم شور می‌کنیم و ان‌شاءالله نظر نهایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌گوییم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد اینکه اعلام رأی چه زمانی بعد از جلسه شور صورت خواهد گرفت، ابراز کرد: فکر می‌کنم فوری اعلام شود، چون جامعه حساس است ما صحبت‌هایی را به صورت خصوصی انجام داده‌ایم اما باید به صورت رسمی‌بنشینیم.

دادرس همچنین افزود: در ابتدا شور می‌شود و حدود ۴-۳ ساعت با هم صحبت و تبادل نظر می‌کنیم پس از آن موارد مطرح شده پیش نویس می‌شود، آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ امضا می‌کنیم، سپس آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به تایپ می‌دهیم و پس از تایپ دوباره امضا می‌شود و بعد از آن برای انتشار روی سایت فدراسیون آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ابلاغ می‌کنیم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: ما برداشت‌های خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرده‌ایم اما اجازه نداریم در خصوص آنها صحبت کنیم. قرار است تا نتیجه نهایی که به توافق برسیم، هیچ کجا صحبتی نکنیم و فقط در جلسات مطرح می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید