خوردبین: پرسپولیس دچار افت روحی روانی شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود خوردبین پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در حال حاضر تنها یک بازی از لیگ باقی مانده و باید کادر فنی از این بازی به منظور آماده سازی هر چه بهتر تیم در آستانه یک شهرآورد حساس استفاده کند و بازیکنان را برای این دیدار بسنجد.

محمود خوردبین با تاکید بر اینکه تیم پرسپولیس نیاز به تقویت دارد، اظهارکرد: مدیریت باشگاه هر چه درتوان دارد بگذارد تا آرامش تیم حفظ شود و از طرفی دیگر خواسته‌های کادر فنی را برای موفقیت تیم در آسیا اجابت کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم از نظر فنی هیچ چیز کم ندارد. همان‌طور که بازیکنان در سخت‌ترین شرایط و بعد از وقفه طولانی مدت لیگ، چند مسابقه سخت را با برد پشت سر گذاشتند و توان فنی خود را ثابت کردند.

خوردبین با تاکید بر اینکه تیم از نظر فنی چیزی کم ندارد و این افت روحی و روانی است، تصریح کرد: کادر فنی و مدیریت تیم باید این مشکل را حل کنند تا در آستانه بازی‌های حساس پیش رو تیم به مشکل نخورد.

وی در مورد شهرآورد پیش رو تصریح کرد: استقلال چیزی برای از دست دادن ندارد و به همین خاطر این تیم را می‌توان خطرناک‌تر از همیشه دانست. کادر فنی باید تیم را آماده نگه دارد چرا که از دید من این مهم‌ترین مسابقه فصل است. این پیروزی می‌تواند انرژی مضاعفی به بازیکنان در آستانه شروع مجدد لیگ قهرمانان آسیا هم بدهد.

خوردبین با اشاره به یک باخت و یک تساوی پرسپولیس در ۲ دیدار اخیر این تیم اظهار داشت: این مشکل از دید من روحی و روانی است. پرسپولیس از حضور بازیکنان خوبی بهره می‌برد و از طرفی کادر فنی خوبی هم تیم را هدایت می‌کند که از بدنه پرسپولیس هستند. آنها می‌دانند که پرسپولیس حتی در بازی‌های تشریفاتی هم باید برنده باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید