خوردبین: پرسپولیس به راحتی استقلال را شکست می‌دهد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود خوردبین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص پیش‌بینی اش از نتیجه بازی و اینکه برخی از هواداران پرسپولیس معتقد هستند استقلال به خاطر خط حمله قدرتمندش پیروز دربی است گفت: به نظرم پرسپولیس به راحتی استقلال را شکست می‌دهد.

محمود خوردبین با بیان اینکه تیم با یحیی وضعیت خوبی دارد و بازیکنان هم انگیزه بالایی دارند، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پرسپولیس می‌تواند به راحتی استقلال را ببرد، اظهار کرد: درست است که استقلال خط حمله خوبی دارد اما خط دفاع پرسپولیس هم جزو بهترین‌‌‌های آسیا است و با تدابیر کادر فنی می‌تواند خط حمله استقلال را مهار کند.

وی در واکنش به طرح این موضوع که شاید برای برخی هواداران پیروزی در دربی مهم‌تر از قهرمانی لیگ هم باشد، تصریح کرد: صد درصد این موضوع وجود دارد. هوادار فقط برد می‌خواهد، مخصوصاً در دربی. امیدوارم اتفاق خاصی رخ ندهد و گل‌محمدی در این بازی هم پیروز از زمین خارج شود. فکر می‌کنم پرسپولیس با اختلاف یک گل پیروز می‌شود.

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: هر نتیجه‌ای که در بازی رقم بخورد و هر اتفاقی که رخ بدهد بازیکنان و عوامل دو تیم باید احترام یکدیگر را نگه دارند و دنبال حاشیه نباشد تا به امید خدا شاهد یک بازی زیبا باشیم.

خوردبین درباره اینکه هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواستار تعویق دربی بودند و کادر فنی هر دو تیم معتقدند زمان کافی برای آماده‌سازی جهت حضور در لیگ قهرمانان ندارند، گفت: شما لیگ قهرمانان اروپا را دنبال می‌کردید؟ در آن مسابقات تیم‌ها هر سه روز یک بار بازی می‌کردند. به نظرم این موضوع اصلاً مهم نیست. بازیکن در ۲۴ ساعت ریکاوری می‌شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه البته ممکن است دو تیم با احتیاط بازی را شروع کنند اما چون باید بازی برنده داشته باشد قطعا ریسکی هم بازی می‌کند، ابرازکرد: به نظرم هر تیمی‌هم از نظر روحی و روانی شرایط بهتری داشته باشد، برنده خواهد شد.

خوردبین خاطرنشان کرد: هر نتیجه‌ای که در بازی رقم بخورد و هر اتفاقی که رخ بدهد بازیکنان و عوامل دو تیم باید احترام یکدیگر را نگه دارند و دنبال حاشیه نباشد تا به امید خدا شاهد یک بازی زیبا باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید