خوردبین: داوری مسابقه پرسپولیس با الدحیل ضعیف بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود خوردبین سرپرست باسابقه و قدیمی‌سرخپوشان درباره شرایط تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان جدید هم با توجه به این که تازه به تیم اضافه شده‌اند، خوب بودند. بالاخره زمان لازم دارند تا جا بیفتند و بتوانند کیفیت واقعی خودشان را نشان بدهند.

محمود خوردبین افزود: با تمام این اوصاف، پرسپولیس در قواره خودش ظاهر شده است. در بازی با الدحیل حداقل حق پرسپولیس کسب یک تساوی بود. با این وجود فکر می‌کنم با انجام یک بازی حساب شده می‌توانند شارجه را شکست بدهند و بالا بروند.

سرپرست باسابقه و قدیمی‌سرخپوشان با تاکید بر اینکه نباید مقهور نتایج آنها در دو بازی اخیر شد، تصریح کرد: با یک بازی حساب شده می‌توان مانع گلزنی آنها شد و در نهایت به نتیجه دلخواه رسید.

خوردبین که سابقه سال‌ها بازی و همچنین حضور در سمت‌های مختلف در این باشگاه را داراست، فردا هفتاد سالگی‌اش را جشن خواهد گرفت. او درباره عملکرد شاگردان یحیی در بازی با التعاون گفت: از نظر من پرسپولیس نباید این بازی را می‌باخت. حقش نبود. بالاخره روال بازی مشخص است.

وی ادامه داد: پرسپولیس در دقایق بیشتری از مسابقه، سوار بازی بود و الدحیل بسیاری اوقات روی ضد حملات متمرکز بود. در نهایت روی یک پنالتی شانسی که خیلی از کارشناسان هم گفتند تصمیم داور روی آن سختگیرانه بود، نتیجه را به سود خود اختصاص داد.

او با انتقاد از عملکرد داوری و پنالتی اعلام شده علیه پرسپولیس ادامه داد: داوری این مسابقه ضعیف بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا نباید یک چنین داوری‌هایی را برای این سطح از مسابقات بگذارد که نمی‌توانند در یک مسابقه هم رویه واحدی داشته باشند، البته این هم خودش مساله‌ای است که قطر میزبان مسابقات است و انتظار چنین اتفاقات عجیبی را باید داشته باشیم.

خوردبین خاطرنشان کرد: البته جدای از این نتیجه نباید از بازی در خور توجه تیم غافل شد. بالاخره ما سال‌ها در فوتبال بودیم. هماهنگ شدن بازیکنان یک روالی دارد. به همین دلیل من واقعا انتظار نداشتم پرسپولیس با این کیفیت بازی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید