خواجه‌وند: پرسپولیس و استقلال به زودی خصوصی سازی می‌شوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی خواجه‌وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس خطاب به هوادارن گفت: هواداران پرسپولیس می‌توانند امیدوار باشند بالاخره این باشگاه خصوصی می‌شود وقتی وزیر و معاونانش پیگیر این مسئله هستند باید امدیوار شد.

مهدی خواجه‌وند اظهارکرد: آقایان معتقدند که تنها راه نجات پرسپولیس و استقلال واگذاری آنها به بخش خصوصی است تا این دو باشگاه بتوانند روی پای خودشان باشند.

وی ادامه داد: با توجه به سیاست و برنامه‌های وزارت ورزش برای واگذاری پرسپولیس و استقلال، جلسات به صورت منظم برگزار می‌شود و معاونان وزیر ورزش هم در آن حضور دارند تا فرایند خصوصی‌سازی طی شود.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه این باشگاه چند درصد آماده واگذاری به بخش خصوصی است افزود: نمی‌توانم درصد بگویم، اما این را می‌دانم که اراده قوی برای واگذاری وجود دارد.

خواجه‌وند با بیان اینکه خود وزارت ورزش گاهی به باشگاه‌ها راهکار ارائه می‌کند تا موانع رفع شود تا شرایط برای خصوصی‌سازی فراهم باشد، تصریح کرد: هر هفته تکالیفی را در این خصوص به باشگاه‌ها اعلام می‌کنند و توجه ویژه‌ای دارند تا تمام موانع رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه آقایان در حال فراهم کردن زیرساخت‌ها هستند و همچنین مسائل مالی را درست می‌کنند تا این اتفاق رخ بدهدف ابراز کرد: چیزی که می‌دانم این است که آقایان می‌خواهند این مسئله به سرانجام برسد و به خاطر همین یک مسیر مدیریت شده طی می‌شود.

خواجه‌وند بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: درباره موضوعی که بخاطر چک رضایت‌نامه‌ی آقای گل‌محمدی به شهرخودرو پیش آمد، امروز باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد و آقای رسول‌پناه نیز توضیحات تکمیلی و تفسیری را ارائه دادند که ایراد شکلی وجود داشت.

او ادامه داد: با توجه به اینکه صورت‌جلسه‌ای که تنظیم شده، فاقد امضاهای لازم بود، مشکلاتی به وجود آمد چون اساسنامه شرکت و باشگاه پرسپولیس تعریف کرده که اسناد تعهدآور به چه صورت باید صادر شود؛ آنجا یک ایراد شکلی وجود داشت که استعلام‌های لازم را انجام دادیم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس یادآور شد: اسناد تعهدآور باشگاه، به موجب اساسنامه باید به امضای سرپرست، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره می‌رسد که این کار صورت نگرفته بود. گاهی اوقات این مسائلِ شکلی جا می‌ماند، اما امروز آقای رسول‌پناه توضیح دادند که در ماهیت امر در خصوص اصل موضوع، بحثی وجود ندارد و پرسپولیس پول باشگاه شهرخودرو را پرداخت می‌کند.

خاجه‌وند درباره اینکه گفته می‌شود این مباحث برای خریدن وقت در پرداخت ۶ میلیارد تومان پول رضایت‌نامه گل‌محمدی بوده است، ابراز کرد: خیر؛ این مسائل ارتباطی با یکدیگر ندارد. بحث آماده بودن یا نبودن پول یک چیز دیگری است که در ماهیت آن مشکلی وجود ندارد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید